Jump to content
  • 0

Янтарна кислота. Строк зберігання в розчиненому виді.

Question

1. Скільки може зберігатись розчинена у воді янтарка?

2. Як часто нею оприскувати листя під час веги і передцвіту?

11 answers to this question

Recommended Posts

• 0

На упаковці пише не більше пʼяти діб. А обробляти нею є сенс хіба на початку. Якщо якісь стрес. Хоча дехто тут продовжує нею пшикати весь цикл. Для себе зробив висновок що сенсу в цьому немає. На початку супер. Можна ще додати таблетку Гліцину на 1л. Я ще додавав пів кубика роста. Деякі рослини з того світу повернулися :rasta_biggrin:

• Like +1 1

• 0
5 минут назад, Gandhi сказал:

додати таблетку Гліцину

Иронично. Почти средство от похмелья.

• 0
Только что, Тилорн сказал:

Иронично. Почти средство от похмелья.

Спионерил идею на ютубе. Рабочая тема. Сам их принимаю время от времени.

• Like +1 1

• 0
3 часа назад, Gandhi сказал:

На упаковці пише не більше пʼяти діб. А обробляти нею є сенс хіба на початку. Якщо якісь стрес. Хоча дехто тут продовжує нею пшикати весь цикл. Для себе зробив висновок що сенсу в цьому немає. На початку супер. Можна ще додати таблетку Гліцину на 1л. Я ще додавав пів кубика роста. Деякі рослини з того світу повернулися :rasta_biggrin:

Дякую за інфу.

то чи можна їх їх 2-3 дні підряд пшикати(як є забадяжений розчин) ?

• 0
28 минут назад, sanja2020 сказал:

Дякую за інфу.

то чи можна їх їх 2-3 дні підряд пшикати(як є забадяжений розчин) ?

Не знаю яка в тебе мета Бро. Є необхідність бо трабли з рослинами, чи просто не знаєш куди зайвий розчин подіти? В мене як залишалось то виливав на грядки. Вона потім мутніє і випадає в осад. Тай коштує вона не так дорого щоб заморочуватися. 

• Like +1 1

• 0
53 минуты назад, Gandhi сказал:

Вона потім мутніє і випадає в осад

:upset: Вперше таке чую, стояла і по пів року розведена, була прозора без осаду.

• 0
2 минуты назад, bonivur сказал:

:upset: Вперше таке чую, стояла і по пів року розведена, була прозора без осаду.

Як часто її використовувать?

Якщо я набадяжу літруху, то чи можна 2-3 вечора підряд оприскувати листя?? - по суті питання в цьому.

• 0
2 минуты назад, bonivur сказал:

стояла

:rasta_biggrin: все буває. У мене тиждень постоїть в пляшці і все. Муть. Неодноразово було 

• 0

Бро, якщо ти переживаєш за передоз, то не його буде. Якщо пропорції правильні. Але й ефекту вау теж не чекай. 

• Like +1 2

• 0
3 часа назад, sanja2020 сказал:

Якщо я набадяжу літруху, то чи можна 2-3 вечора підряд оприскувати листя??

Можна.  В період веги буде корисно. Але, я би не зловживав, так, як це доступний вуглевод і на нього злітаються мошки і інша гнусь. + ризик зловити плісняву зростає.  Я рекомендую десь 6-7 загальних обробок напротязі 30днів.

Зберігається розчин янтарки в робочому вигляді 3 дні, потім роспадається. В холодильнику буде зберігатися довше. Краще замішувати не виликі пропорції.

1747724098__1.gif.c92846b2f84aa19722026237ba305299.gif  click to-> 1451163337_punchautopngtxt.png.c6ac8feb97b43b26d186d8a96fe3cd46.png click to-> galery.png.496deca43d89f66db2f440504f907d7b.png

• 0
1 минуту назад, ХаПаZz сказал:

Можна.  В період веги буде корисно. Але, я би не зловживав, так, як це доступний вуглевод і на нього злітаються мошки і інша гнусь. + ризик зловити плісняву зростає.  Я рекомендую десь 6-7 загальних обробок напротязі 30днів.

Зберігається розчин янтарки в робочому вигляді 3 дні, потім роспадається. В холодильнику буде зберігатися довше. Краще замішувати не виликі пропорції.

Щировдячний.