Перейти к публикации
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Партизанський аут 2024 50ш


Рекомендованные сообщения

Не знаю, з чого почати, почну як вмію. 
Перехід з зими у весну в цьому році був дуже різким, тож починаємо трохи раніше ніж зазвичай. В цьому році не полінувався, замовив мачете. Поляну підготував, лунки накопав.

Цьогорічний сетап по насінню:

Eleven roses, bay burger, caramelo  early від Delicious seeds (брав у бро @Barabashka69, як завжди все на найвищому рівні);

Gorilla zkittlez, uncle 34 подарункові з минулорічного ярмарку, якщо не помиляюсь також від барабашки;

Auto mango, auto watermelon від бро @sim  під репорт;

Auto glue gelato від barney (бонус від барабашки);

Ціла купа різних фотиків від бро @STAFFТГК , ще не визначився які саме буду піднімати.

image.thumb.jpg.7fa251b1a344bfbe2510c9d386c40864.jpg

Автіки від sim вже в стаканах під лампою(3 mango, 4 watermelon), проросли 7 з 7, ще кілька штук дав другу в аут.

Рози вже також під лампою, проросли 3 з 3. 
Бокс для розсади виглядає якось так:image.thumb.jpg.3ff19adeec6fddef40def82ef53b2eb4.jpg

Лампа 65w на 281 діодах.

Дівчата вже встигли пережити напад єбучого кота, на щастя всі вижилиcamphoto_959030623.thumb.jpeg.6b0fe90b15094e98e25d65211cee5390.jpeg

Сьогодні вже виглядають як ні в чому не бувало.IMG_6433.thumb.jpeg.d1a2fb1d286ad8826e49713190b2be34.jpeg

Чекаю, коли пройдуть «єврейські кучки», після буду замочувати другу партію дівчат. 
поки що якось так

 

  • Like +1 14

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Больших и вкусных шишек тебе бро:positive:

  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Со стартом бро.

3 часа назад, mzlo1026 сказал:

вже встигли пережити напад єбучого кота, на щастя всі вижили

С этими надо держать ухо востро,могут не только попереворачивать интересуясь,а и отгрызть молодые верхухи.

Набор семян у тебя хороший,хотя фотики на твоей широте,лотерея ещё та.

3 часа назад, mzlo1026 сказал:

купа різних фотиків від бро @STAFFТГК , ще не визначився які саме буду піднімати

Я бы порекомендовал просмотреть шо пишут по отзывам с аута,по сортам которые у тебя.Я старался следить за его  темой с раздачами,в смысле шо по отзывам пишут,конкретно с аута,они разные.В основном поздно зацветают и поднять шо то более мения удается тем,у кого аут домашний(либо юг).Правда у него была раздача и ранников,может у тебя такие.
У меня выросли большими,но зацвели с 15 по 25 сентября,и были ранние заморозки,так шо качество получилось так себе.

  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
3 минуты назад, Хотабыч сказал:

Со стартом бро.

С этими надо держать ухо востро,могут не только попереворачивать интересуясь,а и отгрызть молодые верхухи.

Набор семян у тебя хороший,хотя фотики на твоей широте,лотерея ещё та.

Я бы порекомендовал просмотреть шо пишут по отзывам с аута,по сортам которые у тебя.Я старался следить за его  темой с раздачами,в смысле шо по отзывам пишут,конкретно с аута,они разные.В основном поздно зацветают и поднять шо то более мения удается тем,у кого аут домашний(либо юг).Правда у него была раздача и ранников,может у тебя такие.
У меня выросли большими,но зацвели с 15 по 25 сентября,и были ранние заморозки,так шо качество получилось так себе.

Дякую бро. В стафа замовляв автіки, приїхали фотіки:eyes:

але насип такий, шо гріх жалітись. Саме тому ще не визначився, чого скільки буду замочувати. Від делішесів все ерлі, в минулому році піднімав ці троянди. Зацвіли в середині серпня, обробив фунгіцидами на початку цвіту, ще й вересень був сухий. То визріли дай боже.

По ситуації з котом я сам винен , прорізав  вертикальні щілини прямо навпроти стаканів, це була пряма провокація для кота. Пощастило що всі ростки залишились цілі, і лежали +- навпроти своїх стаканів) але з приводу двох я все ж тепер не впевнений, де хто.з

щілини заклеів скотчем, прорізав менші, і так щоб через них було не дістати

по фотікам , висаджу в аут двухтижневими , десь на початку травня, вже буде як буде

  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
5 часов назад, mzlo1026 сказал:

В стафа замовляв автіки, приїхали фотіки:eyes:

Это конечно бочина.

 

5 часов назад, mzlo1026 сказал:

але насип такий, шо гріх жалітись

Так то оно так,и я сам убеждался в его щедрости,только речь ведь о другом.С автиков ,при любом раскладе урожай вызревший снимешь,а вот с фотиками далеко не факт и как то не особо успокоит шо их много,если они не вызревают.Конечно если индоришь,то не пропадут(отзывы по индору вроде неплохие),но расклад не айс,у меня как чисто аутдорщика есть семки которым по 6-7 лет,и генетика неплохая,а понту в аут тулить нет.

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

з котом щось треба робити

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
11 часов назад, jumbojet сказал:

з котом щось треба робити

Кіт вчора з вікна випав, добре шо другий поверх))

заклеів великі щілини, зробив кілька малих в незручних для кота місцях. Лампу закріпив зверху мотузками, так шо більше таких ситуацій з котом не повинно відбуватись

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
35 хвилин тому, mzlo1026 сказав:

Кіт вчора з вікна випав, добре шо другий поверх))

В мене теж випадав з другого в сніг, коли сцяв не там де треба...Швидко перестав)))

  • Like +1 1
  • Джа Пре +1 5

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Пробував підняти від Стафа на 49 широті десь 6 чи 7 сортів , і поняв шо це онлі індор стафчик.Ні одна недозріла навіть на 50%,в індорі шишки виростають ахуєнні всі як в нього на фотках чи відосіках.Досі маю соур тенджі ,брюса, зкітлс то підуть на індор.

Підписуюсь, файного грову бро:weedbush:

 

  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
2 часа назад, Kushtik сказал:

Пробував підняти від Стафа на 49 широті десь 6 чи 7 сортів , і поняв шо це онлі індор стафчик.Ні одна недозріла навіть на 50%,в індорі шишки виростають ахуєнні всі як в нього на фотках чи відосіках.Досі маю соур тенджі ,брюса, зкітлс то підуть на індор.

Підписуюсь, файного грову бро:weedbush:

 

Тоді навіть не буду намагатись, залишу на майбутнє. Дякую за відгук і за підписку:drujba:

  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Привіт Бро, також з 50тої. Фотіків і мені хочеться, але для нас канають тільки фасти, і то якщо осінь без морозів)

Добре тобі з боксом хоч і не величким, а в мене тупо хардкор, буду робити якусь тепличку біля містяка і підіймати там. 

Бля, в минулому році, замутив таку тему, знайшов не потрібну раму з вікна, цілу зі склом,  і копнув під неї розміром яму, в яму стаканчики,вікно зверху і все б було б збс і виглядало чотко, але пішов добрячий дощ, я приходжу як тільки скінчився, а вони плавають, це був пздц. Але наче все обійшлось. Сезон вважаю успішним. :rasta_peace:

  • Like +1 2
  • Джа Пре +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Поки що нічого особливо цікавого не відбувається, відповідно і постити було нічого. Дівчата ростуть, одна чи через генетику чи через стреси трошки постраждала. Замочив ще 5 семок, бонусну caramelo, подарункові gorilla zkittlez та uncle 34(всередині виявилась не 1 а 3 насінини). Проросли 5 з 5

IMG_6499.jpeg
Якщо погода дозволить, частина дівчат переїде в посадку вже найближчими днями

  • Like +1 6

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Пора бы их на волю

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
1 час назад, sanya7777 сказал:

Пора бы их на аолю

На ці вихідні передають покращення погоди. Якщо так і буде - дівчата поїдуть в аут

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Перших дівчат висадив

1 watermelon auto

2 eleven roses

3 mango autoIMG_6525.thumb.jpeg.f54e3042e5e7c70b08b01890c210974d.jpeg

Полив водою з гетероауксином, посипав навколо кожної херню від слимаків. 
В минулому році один з кущів схавав заєць, можливо хтось знає дієві способи його відпугнути?

IMG_6516.jpeg

  • Like +1 6

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
1 година тому, mzlo1026 сказав:

В минулому році один з кущів схавав заєць, можливо хтось знає дієві способи його відпугнути?

1686479962_62.PNG.c7b5096871d44dbcc584247815ac5eaf.PNG

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 2 weeks later...

На днях був на ділянці, полив дівчат по кілька літрів кожну. Підготував ще декілька лунок. Mango auto від бро @sim трохи підросли, решту не фотографував:IMG_6638.thumb.jpeg.7a39ba357930ec093125c886fdd7fdf8.jpeg

на найближчий тиждень передають похолодання, по декілька ночей підряд буде +3..+4. Що думаєте на цей рахунок? Думаю накрити половинами 6л баклажок.

Ось такі піони ще маю:weedbush:IMG_6616.thumb.jpeg.297a0a14fd0dba691088d6504271aea7.jpeg

  • Like +1 5

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Бро, обов'язково накрий, щоб не стресанулись

  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Барабашке респект , узнаю колбочки

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
4 часа назад, voodoojuice сказал:

Барабашке респект , узнаю колбочки

Вибір насіння, сервіс - моя повага:respect:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Сьогодні була можливість відвідати ділянку, що я можу вам сказати - використовуйте засіб від слимаків!

на місці побачив буквально слимачий цвинтар. На жаль фото зробив не чітке, але навколо деяких дівчат валялось по 4-5 ахуевших від таких смаколиків слимаків. З 10 дівчат 9 цілі, до однієї підрозділ слимаків попри великі втрати з міг прорватись. На щастя, це був автик, при чому той, що зловив мутацію. Відтер від слизу як міг, але боюсь , що йому габела. Підсипав ще гранул.

  • Like +1 3

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
29 минут назад, mzlo1026 сказал:

Сьогодні була можливість відвідати ділянку, що я можу вам сказати - використовуйте засіб від слимаків!

на місці побачив буквально слимачий цвинтар. На жаль фото зробив не чітке, але навколо деяких дівчат валялось по 4-5 ахуевших від таких смаколиків слимаків. З 10 дівчат 9 цілі, до однієї підрозділ слимаків попри великі втрати з міг прорватись. На щастя, це був автик, при чому той, що зловив мутацію. Відтер від слизу як міг, але боюсь , що йому габела. Підсипав ще гранул.

Мені від них допомагав bros "снаколь от слизней" а потім їжак з Херсонських лісів прибіг і їв слимаків і равликів , поки не підсів на котячий корм ) 

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 2 months later...

Дуже довго не писав, особливо не було про що. Якщо коротко - перші автіки сьогодні вже поливав ріпеном. Друга хвиля поки що на червоному рості. Ранніки закінчують вегетацію, вже всі показали стать

По автікам від бро @simпоки що можу сказати, що певна частина має генетичний дефект у вигляді лисячого хвосту замість шишковидних суцвіть, при цьому  індюшну структуру самого куща . Також останній тиждень почала з'являтись пліснява, при тому що погода суха і спекотна, але це в більшій чи меншій мірі проявилось на всіх автіках . По ефекту поки що рано говорити, з тих що видаляв через плісняву, пробу знімав, з 2 міняє. 

PXL_20240710_081453377.jpg

  • Like +1 3

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Взяв також фунгіцид від сінгенти, в 3 декаді планую робити перше внесення по раннікам

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
×
×
  • Создать...