-
Публикации
8 412 -
Зарегистрирован
-
Посещение
-
Дней в лидерах
40
Тип публикации
Профили
Галерея
Форум
Seedbanks profiles
Shops
Видео
Блоги
Магазин
Фото конкурс
Все публикации пользователя БенЛаден
-
Из альбома: Микс
-
-
Скільки вижав з них по вазі?
-
Если автоцвет не успел вырасти что с ним будет?
вопрос ответил в Akela пользователя БенЛаден в Вопрос - ответ
В любому випадку він перецвіте хоть з одною шишкою хоч з тисячьма -
90 дней,отсутствие освещения даёт знать((((((((
изображение в галерее прокомментировал kostia пользователя БенЛаден в Категория
-
-
Сади крітікала, якщо перший раз автіки то хоть на косяки не обідно буде. А другою вже вдову з весною та досвідом
-
Всем Джа - Вопрос насчет манаги y бывалых
вопрос ответил в OG420THC пользователя БенЛаден в Вопрос - ответ
Коржики бомба! Заморозка розморозка і буде шлак з теї манаги. А коржик тобі так хранитись буде довго! Або по одному з морозилки. Но це вже заморачуватись. Зробити активацію тгк в духовці. Та манагу на маслі. І видушити. Якщо шишло піде в бій:) Но пердолити випічка сильно буде. Коржик на двох і пака. -
Всем Джа - Вопрос насчет манаги y бывалых
вопрос ответил в OG420THC пользователя БенЛаден в Вопрос - ответ
Бро манага зло! Ліпше спечи щось з неї і на заморозку -
5dacbcb5d83fc141ead4b7de7fa7b75e.jpg
изображение в галерее прокомментировал RastaBelka пользователя БенЛаден в Категория
-
-
Уезжаю на 10 дней,что делать с растихами ?хелп
вопрос ответил в gambino пользователя БенЛаден в Вопрос - ответ
Можна так можна пляшку дирку в землю) можна пляшку дирку фітіль в землю або кілька пляшок. -
Уезжаю на 10 дней,что делать с растихами ?хелп
вопрос ответил в gambino пользователя БенЛаден в Вопрос - ответ
Можеш як встигнеш. 10 днів для такої малихи не критично як пред тим максимално зволожеш і меншу вентиляцію з темпою. Щось сильно сумніваюсь що вона за 10 днів всю вологу з відра вижре)) -
-
Менше вологи точно) у мене щось похоже але на вигляд як сольві відкладення як порошок. Палцем сипається а у тебе сіріше та як пушок??
-
Слава ЗСУ! 8 тиждень. Почну з хороших новин. Прийшов інвертор з Китаю! Кинувосновного борда через нього. Тепер у мене після кожного включення добавляється +3 години світла 200ват! В цільому 300 ват. Це робить рязущий контраст в боксі. Тому щивдще всього буде харв в два етапи. Так як 4 штуки крайніх швидше розвиваються. На днях зробив стрижку низів. Заляв компот. Компот бляха холодний в баку тен хз як туда вперти щоб не плавив пластик хіба чимось обмотаю... Мушу гріти компот на газу доливати в бак і тоді підливати.. Вологість менше 75 так. І не падала в боксі як Як не
- 61 ответ
-
- 14
-
-
- слава україні!!!
- short rider xl auto fem
- (и ещё 5)
-
-
Котів тоже вижени. Якщо крису отравлену захавають то можуть кокнутись. А за то що дрова рубаєш великий уклін! У мене колись похожа ситуація з крисами була коли ще по сараях гров робив. Кинув трутку і баночку з нею поряд лишив. То ті криси зжерли кришку теї банки і половину трутки що в банці))
-
-
Мать родная, оце кігті бойові? Як ти з ними живеш? Не мішають працювати? У мене теж пацюк завівся чи миша на горі. Кинув туди кота на пів дня. Злове буде приз не злове ще пів дня посидить)
-
Норм но ледки якісь дохлі з світло росіюваням. Немає лед фари від машини? Або продаються до електротранспорту фари до 250грн штука. Вони ідуть широкого діапазону по вольтажу і хороше кпд. Да 100люмен/ват точно є. Да і валять норм. Садить упс добре, недавно другові перепаював упса:) напряму саме ліпше без купи перетворювачів. У мене інвертер з акума лишніх 50ват хаває на перетворювання в 220 + бп на борди 10% зжирає) лишня напруга в тепло
-
Може то криса двунога?
