Перейти к публикации

БенЛаден

Гроверы
  • Публикации

    8 412
  • Зарегистрирован

  • Посещение

  • Дней в лидерах

    40

Все публикации пользователя БенЛаден

  1. БенЛаден

    Горилла фаст

    Набираэ нормуль так)
  2. БенЛаден

    Подарю Быт Лед

    Скільки вижав з них по вазі?
  3. В любому випадку він перецвіте хоть з одною шишкою хоч з тисячьма
  4. БенЛаден

    90 дней,отсутствие освещения даёт знать((((((((

    Фініш пахне? Дуже сохнуть ... Перепаляні
  5. БенЛаден

    ХВ

    Гігантінус
  6. БенЛаден

    Помогите с выбором

    Сади крітікала, якщо перший раз автіки то хоть на косяки не обідно буде. А другою вже вдову з весною та досвідом
  7. Коржики бомба! Заморозка розморозка і буде шлак з теї манаги. А коржик тобі так хранитись буде довго! Або по одному з морозилки. Но це вже заморачуватись. Зробити активацію тгк в духовці. Та манагу на маслі. І видушити. Якщо шишло піде в бій:) Но пердолити випічка сильно буде. Коржик на двох і пака.
  8. Бро манага зло! Ліпше спечи щось з неї і на заморозку
  9. БенЛаден

    5dacbcb5d83fc141ead4b7de7fa7b75e.jpg

    Круто!!
  10. БенЛаден

    Auto Big Grapes Fem

    Сатива має бути психоделом! Генетика нереальна що по тгк що по терпенах. Надіюсь гени винограда будуть домінантом
  11. Можна так можна пляшку дирку в землю) можна пляшку дирку фітіль в землю або кілька пляшок.
  12. Можеш як встигнеш. 10 днів для такої малихи не критично як пред тим максимално зволожеш і меншу вентиляцію з темпою. Щось сильно сумніваюсь що вона за 10 днів всю вологу з відра вижре))
  13. БенЛаден

    Bubble Hash

    Сильно! Хороша перлина Просівав чи як?
  14. БенЛаден

    Что за белие пятна?

    Менше вологи точно) у мене щось похоже але на вигляд як сольві відкладення як порошок. Палцем сипається а у тебе сіріше та як пушок??
  15. Слава ЗСУ! 8 тиждень. Почну з хороших новин. Прийшов інвертор з Китаю! Кинувосновного борда через нього. Тепер у мене після кожного включення добавляється +3 години світла 200ват! В цільому 300 ват. Це робить рязущий контраст в боксі. Тому щивдще всього буде харв в два етапи. Так як 4 штуки крайніх швидше розвиваються. На днях зробив стрижку низів. Заляв компот. Компот бляха холодний в баку тен хз як туда вперти щоб не плавив пластик хіба чимось обмотаю... Мушу гріти компот на газу доливати в бак і тоді підливати.. Вологість менше 75 так. І не падала в боксі як Як не
  16. БенЛаден

    Свіжачок))

    Запитав оптовик по горіхам
  17. Котів тоже вижени. Якщо крису отравлену захавають то можуть кокнутись. А за то що дрова рубаєш великий уклін! У мене колись похожа ситуація з крисами була коли ще по сараях гров робив. Кинув трутку і баночку з нею поряд лишив. То ті криси зжерли кришку теї банки і половину трутки що в банці))
  18. БенЛаден

    На аварийке...

    Ооо хз як буде грітись хіба.. Це вже тестуй. Вже цікавіше!
  19. Мать родная, оце кігті бойові? Як ти з ними живеш? Не мішають працювати? У мене теж пацюк завівся чи миша на горі. Кинув туди кота на пів дня. Злове буде приз не злове ще пів дня посидить)
  20. БенЛаден

    На аварийке...

    Норм но ледки якісь дохлі з світло росіюваням. Немає лед фари від машини? Або продаються до електротранспорту фари до 250грн штука. Вони ідуть широкого діапазону по вольтажу і хороше кпд. Да 100люмен/ват точно є. Да і валять норм. Садить упс добре, недавно другові перепаював упса:) напряму саме ліпше без купи перетворювачів. У мене інвертер з акума лишніх 50ват хаває на перетворювання в 220 + бп на борди 10% зжирає) лишня напруга в тепло
  21. Може то криса двунога?
×
×
  • Создать...