Перейти к публикации

БенЛаден

Гроверы
  • Публикации

    8 412
  • Зарегистрирован

  • Посещение

  • Дней в лидерах

    40

Все публикации пользователя БенЛаден

  1. БенЛаден

    IMG_20221202_100044.jpg

    Вакс? Чи масла?)
  2. БенЛаден

    Куст гигант

    Колись кота писд#в за то що піссикав вазони а потім оказалось такий сорт
  3. БенЛаден

    Куст гигант

    Так і пропорціонально розростатись буде. Здорова корнева більше компоту буде пити з меншим ппм. Але зволожувач повітряна всю хату
  4. БенЛаден

    Заземления

    А смисл з нових? Чи ти думаєш що реально за рік зробити 500-1000циклів? До нас ідуть практично нулячі биті і з розборок банки продають. Сам замовив по 110грн банка 21700 на 4.8-5А (4.8-5а) реальних по глиблкому розряду заряду.
  5. Жирно з боведою смак буде походу до останньої шишки
  6. БенЛаден

    Заземления

    Дивись у мене бмс реголююче. Сам виставляю заряд розряд банок. А так маэ до 3.2 розряжати. 4.2 заряд 3.6-3.7 середне
  7. БенЛаден

    Заземления

    16 ампер? 800-900 буде
  8. БенЛаден

    Зверь на охране шш

    Кото крюгер! 🐱
  9. БенЛаден

    Свет и Свинособаки

    Вірно но режими зараз самі створються рандомно)
  10. БенЛаден

    Куст гигант

    Каплі зробив бачок дренаж і нормуль. хоч 150л. Но на рахунок компотів то охохо)) без досвіду важко буде))
  11. БенЛаден

    Заземления

    Акум 21700 введи в гуглі Приклад. ЗСУ- розвідка. 92 банки на 1300-1400ват...
  12. БенЛаден

    аудио книги.

    Ex.UA був колись. Може є аналоги??
  13. Якось народ сушку робить цікаво що запах практично виходить. Навіть при покурі менше штин. Стандартно сушу. Косий з кармана чути на кілометри тому сканки-дизелі уникаю десятьма дорогами. Ліпше щось фруктове зарядити а ще з вейпа. З боку хер просиить що там куру
  14. Лсл від еррорів була яд з яду. Що по аромату що по накуру. Курили кружком з водного. По пів колпака накриває. Цілий блідняк. А один старічок з горкою зірвав то через пів часіка поповз ригати:)))) Штин сканковий?
  15. БенЛаден

    Заземления

    Роблять! Банки бмс плата інвертор на 220 та все. Роблять в упси акуми з тесли і так пітають. Це вже багаторічна практика))
  16. БенЛаден

    Куст гигант

    Минулий гров ростив гіганта на 1.2-1.2 але запоров з пш. Зараз тільки авто з такими траблами та бажано холодостійкими. В далеких планах в далекій галактиці сам думаю дерево виростити. На кубів 6-10обєму приміщення. Мінуса, довго росте та тільки відмінну генетику брати. Плюси легше доглядати та кормити. Естетичніше. Та взагалі дерево є дерево:)
  17. БенЛаден

    Куст гигант

    Реально дофіга світла та мішок 50л. Задумка хорошо но як реалізація буде
  18. БенЛаден

    🐞

    К тебе там домік з тими комашками?
  19. Бро на рахунок бази? Дійсно PH рівняє? Яку воду використовуєш і скільки калмагу??
  20. БенЛаден

    Куст гигант

    Дохеріща! 1-1.5кв леду норм такого як на фото*😁
  21. Сильний міц! Волокнистий. Мульти-скороваркою задоволений??
  22. Хай всім небайдужим На борту 24с та 70% вологи. За борьом +2 і дощ в чотирьох кущів пік прецвіту після тотально пиздеця за сутки очухались та поперли вверх!!! Генетика годна! Чи це гени рудика грають роль чи щось друге хз но перепади темпи і світла держуть на ура! І вце це домінант сатівний!! 40см запасу до верха бокса! Думаю вже за сітку і потихеньку по ній розтяжки робити.. Світла кинув безліміт. Виключать небуде- включать буде. 2 останіх доби є світло. Хавають добре так як на очах ростуть:)) світла меншим мало но що зроблю ждем коли пройде жаба і прийде 4генерація ламп
  23. З НР готов виноград садити. я резервую 6-8штук на новий цикл. Отразу замовляйте бадканди, сорти з виноградними - фруктовими терпенами просто пушка!! А сахара+вітаміни підсилюють аромат в рази та розкривають. Розложують його на безліч ноток
  24. БенЛаден

    Сушилка и канабис

    При ускореній суші втрачаємо до 20%масси кінечної. Смоли терпени та активні речовини розкладаються та улітучуються. 18-22с 50-60%вологість. Просушеться за 5-7днів та буде бенч)
×
×
  • Создать...