Перейти к публикации

ijahman

Продвинутый Гровер
  • Публикации

    868
  • Зарегистрирован

  • Посещение

  • Дней в лидерах

    2

Все публикации пользователя ijahman

  1. А насколько точны жидкие? Лучше ламуса?
  2. Телефон адвоката запам'ятай і до його приїзду не давай жодних показів. Три куща - не кримінал, якщо сам не говоритимеш зайвого.
  3. Між тим конопляна ярмарка вже не перший рік, до 5 грам і 10 кущів немає кримінальної відповідальності. Все не так погано. Якщо декриміналізують, прийде великий бізнес, а ввсім дрібним доведеться перший час або гровити незаконно або закриватись, тобто майже нічого не зміниться) Це на мій погляд, звісно.
  4. Dream Berry – сативодомінантний сорт від Female Seeds, результат схрещування Blueberry і Haze з Nev Haze та Blueberry Cheesecake. Перший Dream Town також змінив назву — на Dream Yellow. Примітно, що в Іспанії та США існують соціальні клуби з такою ж назвою, в яких клієнтів оздоровлюють за допомогою сортів канабісу, які не мають наркотичного ефекту. Відомо, що співвласник обидвох ТРЦ – Гарік Корогодський відкрито палить ганджа і виступає за легалізацію.
  5. Відповідне звернення під час сесії 16 вересня оприлюднив депутат Валерій Веремчук. За його словами, про це просили міськраду представники «Демократичної сокири» та благодійного фонду допомоги ветеранам АТО «Фенікс». Вони посилалися на торішню конвенцію ООН, якою призначену для медичного використання марихуану вилучено зі списку небезпечних наркотичних засобів. Перед львівськими депутатами виступила Анна Бар, одна з авторок звернення. «Сьогодні у багатьох цивілізованих країнах суттєво переглянута державна політика щодо канабісу, зокрема його медичної форми. На даний час кількість гром
  6. Якщо ще можна застрибнути в потяг - я б також взявся потестити. Якраз на старті парочка рослин на періодиці
  7. Так, звісно відкрите, бічні отвори тільки задля акустики, повітря по ним не відводиться.
  8. ijahman

    Продам новый Quantum Board 120w

    Світло, вентилятори і добрива отримав. Вентилятор вже працює в поті лиця, світло ще не підключав, та запаковано було добре) Дякую.
  9. ijahman

    Кидок от Konoplisemena.com

    Брав в них сємки, одна з них не проросла. При наступному замовленні сказав про це, поклали ще одну, не задаючи запитань. Так що в мене лише позитивний досвід роботи з Konoplisemena.com
  10. ijahman

    Продам новый Quantum Board 120w

    Розкажи за квантум борд 240 вт. Які там діоди? це два борда на одному радіаторі?
  11. Где такие лампы брал? Я нашел максимум 1800 люмен в Епицентре
  12. Созвонился с селлером, он меня отговорил от такой покупки. Говорит - возьми лучше набор за 3000 грн новый на гарантии ы не будешь иметь головняков/
  13. Так навскидку собрать с предложений на барахолке светильник - балласт, лампа, отражатель будет сильно дороже чем такой вариант.
  14. Нашел на Проме бу днатий за 1800 грн https://prom.ua/ua/p3846834-svetilniki-dlya-teplitsosveschenie.html?token=v2%3A08yGL1pu0JkdaKosZnmjl37OVS_Rjri3H8sJpoNcEp5zgMILdLxTGEMnNFxuu7TNkfkslsx2D4JDAbSuxMBIsCF_hEEgYD-Z24sybpsWoeg&campaign_id=60426&product_id=3846834&source=prom%3Asearch%3Atag%3Aserp&locale=uk&primelead=MQ&from_spa=true В них не разбираюсь от слова совсем, но на зиму пошел бы, как обогреватель в том числе) Подскажите, стоит ли такой вариант рассматривать. Плюсы, минусы, подводные камни?)
  15. ijahman

    Бокс і растіхи!

    Ти на землі ростиш?
  16. ijahman

    Бокс і растіхи!

    Класний боксік. Тільки дівах в хату стрьомно запросити, кожна носа в нього запхає) Світло топчик. А щодо кількості... у мене шафка 50х50х120, там одному автіку тісно.
  17. Прочитав реп, і про боротьбу з кліщами також) Гарний врожай! Поділись будь лваска, як в тебе вентилятори підключені. Паралельно? І який алгоритм роботи вентиляторів, я так розумію, вони також йдуть через терморегулятор.
  18. ijahman

    Набор юного гровера

    Шафка 50х50х120 зі 120-ватним квантумбордом важаю оптимальним варіантом для старту. Робити меншу шафу - це вже мікрогроовінг і всілякий бансай зі своїми заморочками. Якщо стоятиме в жилій кімнаті, потрібен більш-менш тихий івентилятор. Хоча б профан 100. Це все добро можна придбати в зборі з доставкою до під'їзду.
  19. Растил уже в нем зимой? Есть ли повышеная влажность при морозах, когда выпадает конденсат? Чем грел приток?
  20. Думаю, и игольчатый нагреватель будет ок, опасения только с терморегулятором, хз насколько он корректно работать будет. Можна бу взять с електронным, но с ним беда - при выключении света программа сбивается/
  21. Тепловентилятор у тебя нагнетает нагретый воздух в гофру или стоит на внутреннем конце, в помещении? А вытяжка тоже активная, или самотоком, на разнице давления?
  22. ijahman

    Советы новичку

    Чем лучше?
  23. У меня таое было на гидре - началась корневая гниль, растиха махнула ввысь, шишки мелкие и рыхлые. Пришлось на цветении промыть и добавить пираньи. В результате наросли твердые соцветия и хоть урожай на 20% ниже, но снял.
  24. Ик тоже рассматриваю как вариант. Интересно, или стенок палатки достаточно для отражения инфракрасных лучей и не будет ли лампа перегревать раствор в баке
  25. ijahman

    Советы новичку

    В такий бокс 1х2м ти можеш 8 рослин засунути з розрахунку 50х50 см на кожну
×
×
  • Создать...