Перейти к публикации

ijahman

Продвинутый Гровер
  • Публикации

    868
  • Зарегистрирован

  • Посещение

  • Дней в лидерах

    2

Все публикации пользователя ijahman

  1. ijahman

    Корни на гидре

    Я за здоровую лень. Зачем делать лишние телодвижения, если гнили нет?)
  2. Лєнту до блока живлення, плюс до плюса, мінус до мінуса)) Ліоди також розберешся. З цього всього норм досвіт можна заколхозити
  3. Шось схоже було представлено на Конопляному ярмарку в Києві, тільки хз чи з озонатором. Ну це для значно більших площ має сенс.
  4. ijahman

    автик за 2 месяцы

    Не дозріє, але курити вже можна буде) Ну, замість двох хапок зробиш 4
  5. ijahman

    photo_2021-10-30_13-17-04.jpg

    Шикарне місце для сушки! Але газетка б не завадила)
  6. ijahman

    IMG_20211023_084053.jpg

    Кльові помідорчики) А запах від них який?
  7. ijahman

    IMG_20211102_104354.jpg

    Листячко схоже на фрікшоу
  8. ijahman

    Badazz Cookies OG

    І коли в мене в ауті такі кущі будуть?.. Бо наразі до таких розмірів лише дичка дороста)
  9. ijahman

    Лишние отростки

    Я на автиках обриваю, нормально переносять. Але не вчисту) буває шишки ростуть прямо біля ствола, так їх ближче до харвеста пробувати ок.
  10. ijahman

    GHE tripple part

    Да, и плюс к ним полезной органики добавить не помешаает
  11. ijahman

    Выбор quantum board

    Квантумборд на сьогодні оптимальний варіант, ящітаю.
  12. ijahman

    photo_2021-11-01_11-14-27 (3).jpg

    Це періодика, в верхніх баках лише коріння, їх до кінця цикла не помити) Тому інколи перед харвестом там заводиться мошкара, та від неї шкоди небагато. Нижній, в якому компот, помити можна, але необхідність така була лише раз, коли з'явилась плівка від фітоспорина. А компот міняю раз в 7 днів, благо добривами Hydro Pro зарядили.
  13. 49-й день. Все по плану, розин змінив, мікрою по листу обробив. Цікаво, що права рослина, що була меншою, тепер густіше наростає шишками. Сьогодні додав в бак ще 6 л розчину, бо за кілька днів бак помітно обмілів. І кілька фоток:
  14. ijahman

    photo_2021-11-01_11-14-27.jpg

  15. Не критично. Тоді я б знизив концентрацію компота. Дисклеймер: я не супер олдовий просунутий гровер. Але помилятись можку так само, як супер олдово просунутий))
  16. Передоза на фото не видно. А взагалі, якщо на ранніх строках засолити, велика вірогідність отримати низьку рослину з короткими гілками
  17. ijahman

    Не могу найти.

    Я після прикидок як заколохозити бокс самому, вирішив що дешевше купити бу. )
  18. Якраз поки висохне, вона й дозріє) Купи мікроскоп, вони копієчні, найкраще по тріхомах визначати
  19. ijahman

    Бытовые LED

    Самые топовые бытледы на сегодня 129 Лм/вт Самсунг 301b? который в квантумбордах - до 220 lm/W
  20. У мене така проблема з'явилась через обдув теплим повітрям з витяжки сусіднього бокса
  21. ijahman

    плохой вкус

    Можна як приправу, замість перцю і гірчички використовувати
×
×
  • Создать...