Перейти к публикации

ijahman

Продвинутый Гровер
  • Публикации

    868
  • Зарегистрирован

  • Посещение

  • Дней в лидерах

    2

Все публикации пользователя ijahman

  1. 70 днів. Кругла дата, впору торт різати) Думав харвити сьогодні, та ще вільму мікроскоп, порозглядаю що там тріхоми.
  2. Залишай біілу фарбу, нашо тобі те пам'є маше
  3. 67-й день. Рослина зараз більше п'є ніж їсть - ппм виріс до 1600, пш стабільний. Додав компоту в систему. Замішав на дозрівання і просито долив до того, що є. Після додавання компоту ппм 850.
  4. ijahman

    2021-11-19 12.19.32.jpg

  5. Ніби на 45 день цвітіння рекомендують останню. Може й запізно вже. Тут головне щоб пліснявою шишки не взялись
  6. 66-день. Дав каннабіогену по листу Тріхоми молочні, в принципі вже можна збирати. Але потримаю ще кілька днів. По документах цвітіння 63 дні, але ж іще була вега.
  7. ijahman

    2021-11-18 12.20.54.jpg

  8. ijahman

    2021-11-18 12.20.49.jpg

  9. ijahman

    Косяк в проращивании

    По опису проблем не має бути, скоріш за все справа в воді. Якщо вона з під крану, можна її вгагалі не відстоювати, хлор добре обеззаражує від патогенів. Якщо скважина - спробуй іншу воду. І місце пророщування повинно бути теплим і темним.
  10. ijahman

    Обдув канальником

    Звичайний вентилятор або кулєр зручніше буде. Але якщо не вистачає обдува на цвітінні - можна додатково і канальних приспособити
  11. Взяв нижні шишечки спробувати, а вони з зернятами. Тепер як очистити приміщення від пилку перед наступним циклом, щоб і їх не опилити?
  12. ijahman

    IMG_20211110_113444.jpg

    О, знайомий наборчик. Зручні дозування по таблиці.
  13. Хіба він настільки токсичний. щоб прям не дути під час обробки?)
  14. Я об этом слышал, но не сталкивался ранее. В телеграм существует ряд ботов, которые за символическую плату по юзернейму, ктелефону или id выдают такую информацию, как интересы и группы на которые подписан человек. Вот, например: По этому скриншоту правоохранителям уже может быть интересно найти повод наведаться в гости. Инфа открытая и заставляет задуматься, в какие каналы/группы стоит добавляться.
  15. ijahman

    Поїхала дівка на дві доби до "темниці" , далі HARVEST

    гарна ялинка, хоч до нового року прикрашай
  16. ijahman

    Стало интересно. Канна ферма

    Так кокос это та же гидропоника. На большх площадях нужно считать: кокос, минвата или что будет выгодней.
  17. ВІд сорту певне залежить. Я свої на 18/6 весь цикл тримаю, бо й сам люблю поспати)
  18. ijahman

    Ирина Кайратовна - Закладка

    Холівар читвти не став, а фільм посміятись норм, хоч і простєцкий
  19. ijahman

    Стало интересно. Канна ферма

    А в теплице больше урожаев в год, большее количество урожая если использовать досвет, СО2, гидропонику и плюс контролируемый результат.
×
×
  • Создать...