Перейти к публикации
  • 0

Антимоскальна капча при реєстрації на Форумі


Вопрос

Шановні форумчани та адміністрація нашого Форуму!

З оглядом на те,що дуже багато клятих москалів намагається пролізти в нашу спільноту із своїми говно-гровами, пропоную зробити капчу при реєстрації,де ПРОПИСОМ

потрібно бути дати відповідь на три питання з трьох варіантів:

- Чий Крим?

- хто путін?

-шо сталося 24.02.2022?

Варіанти відповідей:

1) - Український

 - кримчан

 - російський

2) - хуйло

 - президент рфії

- цар

3) - москалі напали на Неньку

   - почалася СВО

  - я не цікавлюсь політикою

 

При неправильній відповіді на будь-яке з питань - одразу банити регістрацію по ІР або електронній пошті

 

Думаю,треба прикрутити голосовалку і,у разі підтримки ідеї суспільством, реалізувати цей проєкт.

А поки шо працює контррозвідка:demon1:, щоб захистити спільноту від лаптеногіх гадів

Всім дякую за увагу!

  • Like +1 14
  • Confused 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Рекомендованные сообщения

  • 0

Самая лучшая проверка это скрин с подтверждением доната на ВСУ, а если и делать тест то что-то более тонкое на чём из неоднозначника лезет имперец, например репарации, наши мальчики, рабский ген ,уместно ли атаковать территорию росии, как правильно пишется название вашей страны: Мордор, Рашка, Раися, Оркостан, как будет правильно В россии или на Росии и т.д могу точно сказать, что на этих вопросах полягут 90% претендентов

  • Like +1 9

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
1 hour ago, POSTMODERN131 said:

Самая лучшая проверка это скрин с подтверждением доната на ВСУ

Геніально:respect:

  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

тут навіть ціль не недопустити росіян сюди. А взірвати їм сраку так що вони і не полізуть. 

 

  • Like +1 9

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

З іншого боку, якщо кацапів тут не буде, з кого ми познущаємося і кому дамо копняка?)))  Кацапа треба якось принижувати. 

А варіабельну капчу вартує створити.  Особливо, де треба обрати хороших рускіх :yatta:

  • Like +1 4
  • Джа Пре +1 2

1747724098__1.gif.c92846b2f84aa19722026237ba305299.gif  click to-> 1451163337_punchautopngtxt.png.c6ac8feb97b43b26d186d8a96fe3cd46.png click to-> galery.png.496deca43d89f66db2f440504f907d7b.png

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

Можно уточнить момент когда человек пишет и говорит на общем языке кого то это смущает или унижает? Чисто для себя,  на работу в НП устроился хочется зарекомендовать себя с лучший стороны 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

А где вопрос на каком языке говоришь? И почему тебя не возмущает что все разделы на форуме до сих пор на русском языке?🤣судя по твоим комментариям это свинячий язык но почему-то ты до сих пор ни разу этим не возмутился 

Изменено пользователем haps
  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

И ещё вопрос почему такой патриот до сих пор не на фронте ?:giggling:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
43 минуты назад, haps сказал:

И ещё вопрос почему такой патриот до сих пор не на фронте ?:giggling:

Дядя ты таки с Борщаговки будешь...

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

Тарантино фемели 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
7 годин тому, Андреа сказав:

Можно уточнить момент когда человек пишет и говорит на общем языке кого то это смущает или унижает? Чисто для себя,  на работу в НП устроился хочется зарекомендовать себя с лучший стороны 

Поясни,будь ласка, що ти вклав у значення "общій язик"?

Бо від москалячого "язика" мені хочеться когось в'їбати

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

Піздящіє ротом вголос опьоздали про "нє на фронті" хай напишуть,що вони особисто зробили для ЗСУ за ці роки. Завалять своє їбло і підуть нахуй за москалячим кораблем.

  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
4 години тому, Андреа сказав:

Дядя ты таки с Борщаговки будешь...

він з Глевахи. Косить під міського хлопця

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

Вроді ж путін здохнуть повинен (в ідеалі)? Чим воно поможе? Тупе *уї*сосіння узких мамаш в дікреті.  Це те саме шо в тік-тоці "харікршну" співать. Ше й вояки *ізди дадуть за симуляцію участія=))

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

"При неправильній відповіді на будь-яке з питань - одразу банити регістрацію по ІР або електронній пошті" - а це якщо невніматочно робить, то можна такого  наробить, шо адін узкій весь форум покладе

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

@Андреа @haps @Neverminder а от мовне питання я би виніс "за дужки" 

Срачі з приводу хто якою мовою спілкується лише призводять до розколу суспільства. Знову ж таки у нас некислий відсоток армії спілкується россійською і т.д. 

Давайте рухатись у рамках закону. Т.е якщо ти працюєш і спілкуєшся з клієнтами - то тут тільки українська (якщо клієнт не запросить іншу мову і ви можете \ захочете на неї перейти).

А в спілкуванні між людьми хоч французькою, хоч німецькою - пофіг. Кому як зручно. 

8 годин тому, Neverminder сказав:

Поясни,будь ласка, що ти вклав у значення "общій язик"?

мова міжнаціонального спілкування. От якою мовою спілкуватися з азербайджанцем, грузином, вірменом чи казахом ? Українською ? Ні. Англійською ? Було б добре, але ні. 

14 години тому, haps сказав:

А где вопрос на каком языке говоришь? И почему тебя не возмущает что все разделы на форуме до сих пор на русском языке?🤣судя по твоим комментариям это свинячий язык но почему-то ты до сих пор ни разу этим не возмутился 

а оце величезний косяк. І я з цього приводу теж раніше писав. Потрібна повноцінна українська версія сайту, а не обрубана, просто комусь лінь цим зайнятися "і так сайдьот, все ж панімают". 

  • Like +1 4

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

я розумію що ненависть до йобаної русні зараз у більшості зашкалює так - що хочеться все російське обрубити. 

Але робити це треба з розумом, так шоб третину населення України включно з військовими і іншими не послати за кораблем :giggling:

  • Like +1 3

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
10 хвилин тому, GG19876 сказав:

мова міжнаціонального спілкування

Так це ж англійська, бро.

6 хвилин тому, GG19876 сказав:

Але робити це треба з розумом

Нажаль, не у всіх форумчан він є.

 

Давайте об'єднаємось і перекладемо сайт?

Я розумію,шо легше пиздіти своїм чорним язиком всяку хуєту на форумі, але якшо кожне таке пиздло  перекладе хоч сторінку тексту (якшо місків вистачить) - буде діло!

Питання мови може винести на розгляд хіба шо повний довбойоб

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
14 години тому, haps сказав:

И ещё вопрос почему такой патриот до сих пор не на фронте ?:giggling:

а от такі тейки краще залишити при собі. Такі фрази прямо кричать "я довбойоооооб!" 

  • Like +1 3
  • Джа Пре +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
2 хвилини тому, Neverminder сказав:

Так це ж англійська, бро.

як я і сказав. Добре було б. 

Але з англійською у всіх труднощі. Хотів би я з своїм азербайджанським другом спілкуватися англійською. І хоч ми обидва її більш-менш знаємо, але не на рівні вільного спілкування. І так у 90% людей мінімум. 

  • Like +1 3

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
1 хвилину тому, GG19876 сказав:

а от такі тейки краще залишити при собі. Такі фрази прямо кричать "я довбойоооооб!" 

так це він і є бро. Воно в мене давно в бані

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
1 хвилину тому, GG19876 сказав:

як я і сказав. Добре було б. 

Але з англійською у всіх труднощі. Хотів би я з своїм азербайджанським другом спілкуватися англійською. І хоч ми обидва її більш-менш знаємо, але не на рівні вільного спілкування. І так у 90% людей мінімум. 

нажаль(

я для таких випадків англійську добряче підтягнув дуже давно.

Хотілось би,шоб було в нас ,як у Грузії: або грузинська або англійська. Москалячу знають лише старі та 40+ люди

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

@Neverminder шось мені підказує що бійці грузинського легіону під час бойових дій разом з нашими бійцями і ічкерійцями використовують саме російську як мову для того щоб швидко передати інформацію і всі все зрозуміли. Мовчу вже про РДК і т.д 

Тому мовне питання звичайно треба розвивати, але без фанатизму. 

В мовному плані - лагідна українізація. В усіх інших - люта :demon2:

  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

...абада,при регисстрация - указана страна. как по мне и этого хватит  

p.s живу на левом берегу,есно под залупоголовыми:censored: бля нэт не всегда бывает,появляется,заходиш на форум,а тут через тему каччели,то вата напишет,то еще чет   ...реально форум и глядеть не охото,  заведите ветку шоль отдельную,и хуесосьте их там,реально они тока этого и заслуживают:demon2:

  надеюсь на понимание :drujba:насчет языка-у меня суржик:eyes:

  • Like +1 2
 
 

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

Согласен,много внимания им слишком,делом надозаниматса:weedbush:

  • Like +1 2
  • Джа Пре +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

при реєстрації можна вказати чужу країну або не вказати взагалі. І сидять тут люди часто з впн. І спробуй потім зрозуміти москаль це чи нє.

Доводиться або питати одразу в лоба хто він і звідки, або займатися детективною історією, шукаючи чи не використовує цей хтозхнахто добрива і грунт від російських виробників, чи не згадує він московитські ресурси (типу авіто) і так далі. 

Їх справді більш просто відсіювати на стадії "взривання жопи" при реєстрації. 

Але таке відсіювання то вже на межі фантастики ) було би ахуєнно, звичайно. Але маловірогідно, якщо сайтом заправляють не справжні бандерівці :demon2:

 

Перше завдання не срачі розводити, а допиляти українську версію сайту імхо. Мені очі муляє

 

  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
×
×
  • Создать...