Jump to content
  • 0

Хочу купити стимулятор для квіту під мій сетап добрив, що краще взяти?

Go to solution Solved by Louvre,

Question

Всім привіт, брази та сістерс! 

У мене є повний майже сетап від floragrowing Hydrominerals (calmag), grow, micra, bloom та ще взяв ripen (здається від Final Part Terra Aquatica) 

Хочу ще взяти якийсь стимулятор для квіту та кормити по таблиці від FloraGrowing + стимулятор 
Сама таблиця:
image.thumb.png.d2403d88ac2397b5a4f9f321cfbe1081.png

Обираю між Top Max від Bio-Bizz, та Delta 9 Cannabiogen (або його аналогом від флори) 

Підскажіть, що краще з цього обрати? Дельту щоб давати по листу, чи додавати Top Max в компот? 
Які плюси та мінуси? 
Буду вдячний за кожну думку та пораду.

11 answers to this question

Recommended Posts

• 0
В 04.05.2024 в 22:36, MrSilverBullet сказал:

Всім привіт, брази та сістерс! 

У мене є повний майже сетап від floragrowing Hydrominerals (calmag), grow, micra, bloom та ще взяв ripen (здається від Final Part Terra Aquatica) 

Хочу ще взяти якийсь стимулятор для квіту та кормити по таблиці від FloraGrowing + стимулятор 
Сама таблиця:
image.thumb.png.d2403d88ac2397b5a4f9f321cfbe1081.png

Обираю між Top Max від Bio-Bizz, та Delta 9 Cannabiogen (або його аналогом від флори) 

Підскажіть, що краще з цього обрати? Дельту щоб давати по листу, чи додавати Top Max в компот? 
Які плюси та мінуси? 
Буду вдячний за кожну думку та пораду.

Привіт! Аналог від флори  Delta 9 малось на увазі Сanna booster? Якщо так, то з цим аналогом раджу бути дуже обережним. Я теж свого часу начитався схвальних відгуків, купив цей диво-стимулятор і після першої позакореневої обробки в мене на рослинах погоріло-покрутило майже все віялове листя. Як на мене дуже концентрований стим, краще для початку спробувати навіть не половину, а третину тієї дози, що рекомендують. Та й взагалі самі добрива непогані, але теж дуже концентровані, робив ними полив на 3/4 від зазначенного дозування і все однак кінчики листя підгоріли. Ось таблиця, якщо правильно розумію, в останній редакції з сайту їхнього магазину і, як бачиш, показники дозування відрізняються у менший бік, та й це здається дещо занадто)

Flora.jpg

• Like +1 1

• 0

Брав би все вже на одному сайті в них там купа є стімів та бустерів своїх + адвансовскі є.Дельта 9 дієва штука багато хто писав,також радять б52.

• Like +1 3

• 0

Можу порекомендувати Bud Ignitor. Самі ж FloraGrowing продають його у власній фасовці. Дається перші дві неділі цвіту в дозуванні до 2мл/л. Компонент Х це водорості Ламінарія, на Grow Diaries можеш почитати відгуки і зразу в гроу репортах побачити результат. Зустрічав гроу де була тільки база + Bud Ignitor.

Від самих FloraGrowing є Canna Booster. Вони позиціонують його як аналог BudIgnitor та CannaBioGen Delta 9.

Чи вдалось їм зробити аналог чи ні це питання інше. Є тема на форумі з відгуками.

Також можеш глянути на Bud Factor X.

Компонент Х тут запатентована суміш екстракту з ракоподібних. Собі взяв спробувати. Результат покажу коли буде)

Пишеш що вже маєш Ріпен. Імхо можна і без ріпена. Але як маєш то давай) Але я б ще на кінці після ріпена дав Overdrive.

Все це можна купити на одному сайті в тих же FloraGrowing. 

• Like +1 4

• 0
23 hours ago, Louvre said:

Ось таблиця, якщо правильно розумію, в останній редакції з сайту їхнього магазину і, як бачиш, показники дозування відрізняються у менший бік, та й це здається дещо занадто)

Дякую за таблицю. Здається це універсальна таблиця для усіх рослин 
У них на сайті є ще спеціалізована - для хмелю (який є близьким родичем для трави). Я по ній поливаю, вона також актуальна і проблем з нею поки що не маю)

Дякую всім за думку, замовив собі все ж таки BioBizz Top-Max, через те, що у його виробника є таблиця використання з їх добривами, які по NPK приблизно ті ж самі, що у флори і завдяки цьому буду можна мати референсні значення.  

• Like +1 1

• 0
В 10.05.2024 в 08:54, MrSilverBullet сказал:

Дякую за таблицю. Здається це універсальна таблиця для усіх рослин 
У них на сайті є ще спеціалізована - для хмелю (який є близьким родичем для трави). Я по ній поливаю, вона також актуальна і проблем з нею поки що не маю)

Це я вже поняв) Там з флорагровінг взагалі дещо запутано, нема конкретики і все завуальовано, типу здогадайся сам) Якісь юнацькі параноїдальні шифри... А з дозуванням, як на мене, то дещо перебільшено. У всіх різні умови вирощування і тим більш різні потужності ламп, такі нюанси теж треба враховувати при складанні таблиць. Спробуй купити CannaBooster і попшикати на листя вказаною дозою. Цікаво погорить в тебе листя чи ні?) А насправді, можеш навіть не витрачати кошти на цей стим. Можу відправити тобі CannaBooster поштою. В мене залишився майже повний фанфурик ) Бо використовувати його надалі якось стрьомно. Хіба шо в самих мінімальних порціях. Але цукрового снігу додає, брехати не буду. Та це вже не так дуже тішить, бо враховуючи те що на передцвіті погоріло майже все листя, бошок хоч і багацько, але вони дрібні як той попкорн.

• 0
3 hours ago, Louvre said:

Це я вже поняв) Там з флорагровінг взагалі дещо запутано, нема конкретики і все завуальовано, типу здогадайся сам) Якісь юнацькі параноїдальні шифри... А з дозуванням, як на мене, то дещо перебільшено. У всіх різні умови вирощування і тим більш різні потужності ламп, такі нюанси теж треба враховувати при складанні таблиць. Спробуй купити CannaBooster і попшикати на листя вказаною дозою. Цікаво погорить в тебе листя чи ні?) А насправді, можеш навіть не витрачати кошти на цей стим. Можу відправити тобі CannaBooster поштою. В мене залишився майже повний фанфурик ) Бо використовувати його надалі якось стрьомно. Хіба шо в самих мінімальних порціях. Але цукрового снігу додає, брехати не буду. Та це вже не так дуже тішить, бо враховуючи те що на передцвіті погоріло майже все листя, бошок хоч і багацько, але вони дрібні як той попкорн.

Та щось після такого опису не хочеться експериментувати 😂

ти просто майстер з маркетингу 😂😂😂

+ Я вже взяв собі топ макс, бо його якось легше прогнозувати 

• Like +1 1

• 0
2 часа назад, MrSilverBullet сказал:

Та щось після такого опису не хочеться експериментувати 😂

ти просто майстер з маркетингу 😂😂😂

+ Я вже взяв собі топ макс, бо його якось легше прогнозувати 

Так отож) Наступного разу тільки Jungle Juice від Advanced Nutrients і ніяких аналогів... Шо цікаво, купив також на тому ж сайті B-52, жодних проблем з дозуванням зазначеним виробником. Навіщо витрачати менше, щоб спати гірше :rasta_peace:

• 0
6 годин тому, Louvre сказав:

Спробуй купити CannaBooster і попшикати на листя вказаною дозою. Цікаво погорить в тебе листя чи ні?)

пшикаю по листу і лью в горшок постійно, по таблиці, нічого не горить ))

• Like +1 1

• 0
Только что, bioaccessory сказал:

пшикаю по листу і лью в горшок постійно, по таблиці, нічого не горить ))

Щаслива людина, в мене все навпаки) Але постійно не лив, може в цьому секрет?)

• Like +1 1

• 0
10 хвилин тому, Louvre сказав:

Щаслива людина, в мене все навпаки) Але постійно не лив, може в цьому секрет?)

ну як постійно, це ж аналог Delta9, тож і даю десь по схемі дельти, але з дозуванням виробника.

раз в тиждень починая по листу, потім під корінь, і так два рази ))

постійно я мав на увазі кожного циклу 

• Like +1 1

• 0

@bioaccessory , це зрозуміло, але заради справедливості хочу відзначити, що постраждав лише один сативо-домінантний кущик Jack Herer. От "індюк" Північне Сяйво виявився більш витривалим, листя ледве пожухло і бошки дебелі) А Jack Herer з самого початку був дистрофіком, як у тій давно забутій пісні про " Берчикин сандаль" худєнькій, как щєпочка, щуплєнькій, как птєнчік) @AlexSteel норм чувак, але ще є куди рости, щоб всі були довольні, а не тільки я, Бро)

• Like +1 1