Перейти к публикации
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • 0

Хочу купити стимулятор для квіту під мій сетап добрив, що краще взяти?


Go to solution Solved by Louvre,

Вопрос

Всім привіт, брази та сістерс! 

У мене є повний майже сетап від floragrowing Hydrominerals (calmag), grow, micra, bloom та ще взяв ripen (здається від Final Part Terra Aquatica) 

Хочу ще взяти якийсь стимулятор для квіту та кормити по таблиці від FloraGrowing + стимулятор 
Сама таблиця:
image.thumb.png.d2403d88ac2397b5a4f9f321cfbe1081.png

 

Обираю між Top Max від Bio-Bizz, та Delta 9 Cannabiogen (або його аналогом від флори) 

Підскажіть, що краще з цього обрати? Дельту щоб давати по листу, чи додавати Top Max в компот? 
Які плюси та мінуси? 
Буду вдячний за кожну думку та пораду.

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Рекомендованные сообщения

  • 0
В 04.05.2024 в 22:36, MrSilverBullet сказал:

Всім привіт, брази та сістерс! 

У мене є повний майже сетап від floragrowing Hydrominerals (calmag), grow, micra, bloom та ще взяв ripen (здається від Final Part Terra Aquatica) 

Хочу ще взяти якийсь стимулятор для квіту та кормити по таблиці від FloraGrowing + стимулятор 
Сама таблиця:
image.thumb.png.d2403d88ac2397b5a4f9f321cfbe1081.png

 

Обираю між Top Max від Bio-Bizz, та Delta 9 Cannabiogen (або його аналогом від флори) 

Підскажіть, що краще з цього обрати? Дельту щоб давати по листу, чи додавати Top Max в компот? 
Які плюси та мінуси? 
Буду вдячний за кожну думку та пораду.

 

Привіт! Аналог від флори  Delta 9 малось на увазі Сanna booster? Якщо так, то з цим аналогом раджу бути дуже обережним. Я теж свого часу начитався схвальних відгуків, купив цей диво-стимулятор і після першої позакореневої обробки в мене на рослинах погоріло-покрутило майже все віялове листя. Як на мене дуже концентрований стим, краще для початку спробувати навіть не половину, а третину тієї дози, що рекомендують. Та й взагалі самі добрива непогані, але теж дуже концентровані, робив ними полив на 3/4 від зазначенного дозування і все однак кінчики листя підгоріли. Ось таблиця, якщо правильно розумію, в останній редакції з сайту їхнього магазину і, як бачиш, показники дозування відрізняються у менший бік, та й це здається дещо занадто)

Flora.jpg

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

Брав би все вже на одному сайті в них там купа є стімів та бустерів своїх + адвансовскі є.Дельта 9 дієва штука багато хто писав,також радять б52.

  • Like +1 3

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

Можу порекомендувати Bud Ignitor. Самі ж FloraGrowing продають його у власній фасовці. Дається перші дві неділі цвіту в дозуванні до 2мл/л. Компонент Х це водорості Ламінарія, на Grow Diaries можеш почитати відгуки і зразу в гроу репортах побачити результат. Зустрічав гроу де була тільки база + Bud Ignitor.

Від самих FloraGrowing є Canna Booster. Вони позиціонують його як аналог BudIgnitor та CannaBioGen Delta 9.

Чи вдалось їм зробити аналог чи ні це питання інше. Є тема на форумі з відгуками.

 

Також можеш глянути на Bud Factor X.

Компонент Х тут запатентована суміш екстракту з ракоподібних. Собі взяв спробувати. Результат покажу коли буде)

 

Пишеш що вже маєш Ріпен. Імхо можна і без ріпена. Але як маєш то давай) Але я б ще на кінці після ріпена дав Overdrive.

 

Все це можна купити на одному сайті в тих же FloraGrowing. 

  • Like +1 4

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
23 hours ago, Louvre said:

Ось таблиця, якщо правильно розумію, в останній редакції з сайту їхнього магазину і, як бачиш, показники дозування відрізняються у менший бік, та й це здається дещо занадто)

Дякую за таблицю. Здається це універсальна таблиця для усіх рослин 
У них на сайті є ще спеціалізована - для хмелю (який є близьким родичем для трави). Я по ній поливаю, вона також актуальна і проблем з нею поки що не маю)

Дякую всім за думку, замовив собі все ж таки BioBizz Top-Max, через те, що у його виробника є таблиця використання з їх добривами, які по NPK приблизно ті ж самі, що у флори і завдяки цьому буду можна мати референсні значення.  

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
В 10.05.2024 в 08:54, MrSilverBullet сказал:

Дякую за таблицю. Здається це універсальна таблиця для усіх рослин 
У них на сайті є ще спеціалізована - для хмелю (який є близьким родичем для трави). Я по ній поливаю, вона також актуальна і проблем з нею поки що не маю)
 

Це я вже поняв) Там з флорагровінг взагалі дещо запутано, нема конкретики і все завуальовано, типу здогадайся сам) Якісь юнацькі параноїдальні шифри... А з дозуванням, як на мене, то дещо перебільшено. У всіх різні умови вирощування і тим більш різні потужності ламп, такі нюанси теж треба враховувати при складанні таблиць. Спробуй купити CannaBooster і попшикати на листя вказаною дозою. Цікаво погорить в тебе листя чи ні?) А насправді, можеш навіть не витрачати кошти на цей стим. Можу відправити тобі CannaBooster поштою. В мене залишився майже повний фанфурик ) Бо використовувати його надалі якось стрьомно. Хіба шо в самих мінімальних порціях. Але цукрового снігу додає, брехати не буду. Та це вже не так дуже тішить, бо враховуючи те що на передцвіті погоріло майже все листя, бошок хоч і багацько, але вони дрібні як той попкорн.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
3 hours ago, Louvre said:

Це я вже поняв) Там з флорагровінг взагалі дещо запутано, нема конкретики і все завуальовано, типу здогадайся сам) Якісь юнацькі параноїдальні шифри... А з дозуванням, як на мене, то дещо перебільшено. У всіх різні умови вирощування і тим більш різні потужності ламп, такі нюанси теж треба враховувати при складанні таблиць. Спробуй купити CannaBooster і попшикати на листя вказаною дозою. Цікаво погорить в тебе листя чи ні?) А насправді, можеш навіть не витрачати кошти на цей стим. Можу відправити тобі CannaBooster поштою. В мене залишився майже повний фанфурик ) Бо використовувати його надалі якось стрьомно. Хіба шо в самих мінімальних порціях. Але цукрового снігу додає, брехати не буду. Та це вже не так дуже тішить, бо враховуючи те що на передцвіті погоріло майже все листя, бошок хоч і багацько, але вони дрібні як той попкорн.

Та щось після такого опису не хочеться експериментувати 😂

ти просто майстер з маркетингу 😂😂😂

+ Я вже взяв собі топ макс, бо його якось легше прогнозувати 

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
2 часа назад, MrSilverBullet сказал:

Та щось після такого опису не хочеться експериментувати 😂

ти просто майстер з маркетингу 😂😂😂

+ Я вже взяв собі топ макс, бо його якось легше прогнозувати 

Так отож) Наступного разу тільки Jungle Juice від Advanced Nutrients і ніяких аналогів... Шо цікаво, купив також на тому ж сайті B-52, жодних проблем з дозуванням зазначеним виробником. Навіщо витрачати менше, щоб спати гірше :rasta_peace:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
6 годин тому, Louvre сказав:

Спробуй купити CannaBooster і попшикати на листя вказаною дозою. Цікаво погорить в тебе листя чи ні?)

пшикаю по листу і лью в горшок постійно, по таблиці, нічого не горить ))

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
Только что, bioaccessory сказал:

пшикаю по листу і лью в горшок постійно, по таблиці, нічого не горить ))

Щаслива людина, в мене все навпаки) Але постійно не лив, може в цьому секрет?)

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
10 хвилин тому, Louvre сказав:

Щаслива людина, в мене все навпаки) Але постійно не лив, може в цьому секрет?)

ну як постійно, це ж аналог Delta9, тож і даю десь по схемі дельти, але з дозуванням виробника.

раз в тиждень починая по листу, потім під корінь, і так два рази ))

постійно я мав на увазі кожного циклу 

 

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

@bioaccessory , це зрозуміло, але заради справедливості хочу відзначити, що постраждав лише один сативо-домінантний кущик Jack Herer. От "індюк" Північне Сяйво виявився більш витривалим, листя ледве пожухло і бошки дебелі) А Jack Herer з самого початку був дистрофіком, як у тій давно забутій пісні про " Берчикин сандаль" худєнькій, как щєпочка, щуплєнькій, как птєнчік) @AlexSteel норм чувак, але ще є куди рости, щоб всі були довольні, а не тільки я, Бро)

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
В 18.05.2024 в 16:12, Louvre сказал:

Це я вже поняв) Там з флорагровінг взагалі дещо запутано, нема конкретики і все завуальовано, типу здогадайся сам) Якісь юнацькі параноїдальні шифри... А з дозуванням, як на мене, то дещо перебільшено. У всіх різні умови вирощування і тим більш різні потужності ламп, такі нюанси теж треба враховувати при складанні таблиць. Спробуй купити CannaBooster і попшикати на листя вказаною дозою. Цікаво погорить в тебе листя чи ні?) А насправді, можеш навіть не витрачати кошти на цей стим. Можу відправити тобі CannaBooster поштою. В мене залишився майже повний фанфурик ) Бо використовувати його надалі якось стрьомно. Хіба шо в самих мінімальних порціях. Але цукрового снігу додає, брехати не буду. Та це вже не так дуже тішить, бо враховуючи те що на передцвіті погоріло майже все листя, бошок хоч і багацько, але вони дрібні як той попкорн.

Що вам все за нашою продукцією не так? КаннаБустер листя попалив, Флаверінг, завуальований? Ось відкрито пишу, що вперше по ним такі оцінки отримуємо. Після вашого відгуку в особисті повідомлення, ми відкупорили 5 л!!! розфасованої продукції з тої дати фасування, яка була у вас і перевірили по усім якісним та кількісним показникам, а щей свої рослини  забрискали у подвійному дозуванні, як за методичкою при дослідженні токсичних властивостей препаратів. Нічого не знайшли! Тільки 5 л продукції злили... Ну то бог з ними, тому що репутація важливіша. 

  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
21 час назад, bioaccessory сказал:

пшикаю по листу і лью в горшок постійно, по таблиці, нічого не горить ))

Якась акція проти нас напевно:yatta:

  • Джа Пре +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
2 часа назад, AlexSteel сказал:

Що вам все за нашою продукцією не так? КаннаБустер листя попалив, Флаверінг, завуальований? Ось відкрито пишу, що вперше по ним такі оцінки отримуємо. Після вашого відгуку в особисті повідомлення, ми відкупорили 5 л!!! розфасованої продукції з тої дати фасування, яка була у вас і перевірили по усім якісним та кількісним показникам, а щей свої рослини  забрискали у подвійному дозуванні, як за методичкою при дослідженні токсичних властивостей препаратів. Нічого не знайшли! Тільки 5 л продукції злили... Ну то бог з ними, тому що репутація важливіша. 

Після мого відгуку в особисті повідомлення пройшло два тижні!!!) Два тижні, Карл!!!) І ніхуя у відповідь...  ні отвіту, ні привіту. Тільки в повідомленнях було відписано: Нам жаль, что вы сталкнулись с таким результатом. Мы постараемся выяснить, что могло привести к такому результату. Пройшло два тижні з четвертого травня, а потім такий номер в цирку стався, мов ви там 5л продукції злили))) Ти це серйозно чи просто пиздиш? Ми живемо в одному місті. Як би ти був серйозний чувак, то запропонував би провірити мій флакон на 100 мл, який я купив у вас наприкінці квітня. Але, що я почув у відповідь? У відповідь я почув оце ввічливе на от'єбісь: "Нам жаль, что вы сталкнулись с таким результатом. Мы постараемся выяснить, что могло привести к такому результату". І після цього два тижні тиші)  Якби с твоєї сторони була пропозиція перевірити по факту - з мого флакону, а не з ваших п'яти літрів, то я б може і повірив) а так - це просто бла-бла-бла) Запропонуй мені перевірити ваш продукт на місці за моєю участю під моєю лампою на моїх рослинах. Я вже давно нікого і нічого не боюся) Живемо у одному місті, тож запрошую до себе на гостину - перевіримо разом. Ок?) А потім поговоримо про репутацію, чувак) Тим паче, твій бізнес не обговорювався у тебе за спиною, бо я навмисно написав твій нікнейм, щоб ти був у курсі подій, якщо часом підзабув відписатися за цих два тижні) Отож, якщо ти такий впевнений у якості свого каннабустеру - чекаю на гостину з твоєю єкспертною командою хіміків) І не подумай, що я кепкую, бо до B-52, який я також купив у вашому магазині, в мене взагалі питань нема, бо товар якісний. І до гідропонікс кіт теж питань нема, хоча там все дуже завуальовано по таблицям, але вибачаю... В мене є питання конкретно по каннабустеру. А втебе є конкретна відповідь на мою пропозицію? Бо ввічливу відповідь на от'єбісь я вже почув) Шо далі? Буде?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
12 часов назад, Louvre сказал:

І ніхуя у відповідь

Якщо це повідомлення (нижче) від вас не є завершенням вирішення проблеми, що сталася тільки у вас, то що воно означає?

"Да, собственно, ничего страшного) Это мой первый индор, поэтому плохой опыт - тоже опыт..."

12 часов назад, Louvre сказал:

Тільки в повідомленнях було відписано: Нам жаль, что вы сталкнулись с таким результатом. Мы постараемся выяснить, что могло привести к такому результату.

І ми відкрили усі 100 мл, 270 мл і 500 мл з тієї партії що була у вас і перевірили усе. Але все було штатно. Проблем не було! 

12 часов назад, Louvre сказал:

а потім такий номер в цирку стався, мов ви там 5л продукції злили)

В чому тут цирк? Ми усе робимо за протоколом, тому що відповідаємо за якість.

Тому що відкриті флакони не можуть бути закупорені повторно.

12 часов назад, Louvre сказал:

Ти це серйозно чи просто пиздиш?

Це перехід на особисті. Дуже невічливо та агресивно.

12 часов назад, Louvre сказал:

Як би ти був серйозний чувак, то запропонував би провірити мій флакон на 100 мл, який я купив у вас наприкінці квітня. Але, що я почув у відповідь? У відповідь я почув оце ввічливе на от'єбісь: "Нам жаль, что вы сталкнулись с таким результатом. Мы постараемся выяснить, что могло привести к такому результату". І після цього два тижні тиші)

З вашого дозволу можу опублікувати усю переписку, а не фрагменти, які можна по різному тлумачити.

12 часов назад, Louvre сказал:

Якби с твоєї сторони була пропозиція перевірити по факту - з мого флакону, а не з ваших п'яти літрів, то я б може і повірив) а так - це просто бла-бла-бла)

Зв'яжись з нами в особисті і ми напишему куди тобі відправити той флакон, щоб ми перевірили його.

12 часов назад, Louvre сказал:

Запропонуй мені перевірити ваш продукт на місці за моєю участю під моєю лампою на моїх рослинах

Такої можливості немає. 

12 часов назад, Louvre сказал:

А втебе є конкретна відповідь на мою пропозицію? Бо ввічливу відповідь на от'єбісь я вже почув) Шо далі? Буде?

Зв'язуйся з нами в особисті і ми напишемо куди відправляти на аналіз. Відповідь буде за декілька діб після отримання. Зустрічатися не будемо, тому що вічливості з вашого боку немає. 

 

Так, що далі?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
13 часов назад, Louvre сказал:

Після мого відгуку в особисті повідомлення пройшло два тижні!!!) Два тижні, Карл!!!) І ніхуя у відповідь...  ні отвіту, ні привіту. Тільки в повідомленнях було відписано: Нам жаль, что вы сталкнулись с таким результатом. Мы постараемся выяснить, что могло привести к такому результату. Пройшло два тижні з четвертого травня, а потім такий номер в цирку стався, мов ви там 5л продукції злили))) Ти це серйозно чи просто пиздиш? Ми живемо в одному місті. Як би ти був серйозний чувак, то запропонував би провірити мій флакон на 100 мл, який я купив у вас наприкінці квітня. Але, що я почув у відповідь? У відповідь я почув оце ввічливе на от'єбісь: "Нам жаль, что вы сталкнулись с таким результатом. Мы постараемся выяснить, что могло привести к такому результату". І після цього два тижні тиші)  Якби с твоєї сторони була пропозиція перевірити по факту - з мого флакону, а не з ваших п'яти літрів, то я б може і повірив) а так - це просто бла-бла-бла) Запропонуй мені перевірити ваш продукт на місці за моєю участю під моєю лампою на моїх рослинах. Я вже давно нікого і нічого не боюся) Живемо у одному місті, тож запрошую до себе на гостину - перевіримо разом. Ок?) А потім поговоримо про репутацію, чувак) Тим паче, твій бізнес не обговорювався у тебе за спиною, бо я навмисно написав твій нікнейм, щоб ти був у курсі подій, якщо часом підзабув відписатися за цих два тижні) Отож, якщо ти такий впевнений у якості свого каннабустеру - чекаю на гостину з твоєю єкспертною командою хіміків) І не подумай, що я кепкую, бо до B-52, який я також купив у вашому магазині, в мене взагалі питань нема, бо товар якісний. І до гідропонікс кіт теж питань нема, хоча там все дуже завуальовано по таблицям, але вибачаю... В мене є питання конкретно по каннабустеру. А втебе є конкретна відповідь на мою пропозицію? Бо ввічливу відповідь на от'єбісь я вже почув) Шо далі? Буде?

На данный момент ты выглядишь как рукожопый гровер, который вместо того что бы учиться на своих ошибках, приписывает свои ошибки другим.......

Скажи одно, как ты понял что проблема в удобрениях а не в других 10-ти пунктах гровинга ?  

Так как в твоей ситуации видно одно, проблема где то была и явно не в удобрениях, и вот любой гровер на опыте знает, что когда у тебя проблема то обработка по листу только всё усугубляет..... У сотни гроверов на форуме после обработки растения красивее становятся а у тебя одного погорели, тебя не хуя в этом не смущает ??  

  • Like +1 2

Українська Конопляна Асоціація (УКА) приєднуємось... https://uacanas.com  :  https://t.me/uacanas

 

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

@AlexSteel я бы в обще не отвечал на то что он пишет, так как это полная залупа, увидел пару фраз и понимаешь что нехуй время в обще зря терять, это даже не предъявы по факту а бред по паяного растамана....

  • Like +1 2

Українська Конопляна Асоціація (УКА) приєднуємось... https://uacanas.com  :  https://t.me/uacanas

 

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

@MrSilverBullet @Sk1f @kotoamatsukami удобры у этого сайта на высшем уровне.... что говорить, если их даже поляки у них заказывают, с тем учётом что в ЕС адвансы и все остальные удобры дешевле чем у нас 

  • Like +1 3

Українська Конопляна Асоціація (УКА) приєднуємось... https://uacanas.com  :  https://t.me/uacanas

 

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

Другий рік їду на добривах Flora Growing - все заїбісь. Але регулярно бачу,як хтось дойобується:giggling:

  • Like +1 2
  • Джа Пре +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
3 hours ago, Michman said:

удобры у этого сайта на высшем уровне

Блін, це дуже хороша новина щей від такого авторитетного пана з форуму)

Загалом я для себе обрав адванси бо тут більша частина на них сидить і дуже радять. Настануть часи як більшість нас переїде на FloraGrowing то і я буду. А поки накупив ще на рік вперід адвансів:giggling:

1 hour ago, Neverminder said:

Другий рік їду на добривах Flora Growing

Бро, це ти про базу чи також їх аналоги стимуляторів?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
46 минут назад, kotoamatsukami сказал:

Настануть часи як більшість нас переїде на FloraGrowing то і я буду. А поки накупив ще на рік вперід адвансів

Як навчимося робити інші стимулятори та розширимо нашу лінійку, то ласкаво просимо. 

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
57 хвилин тому, kotoamatsukami сказав:

про базу чи також їх аналоги стимуляторів?

Я в них беру повну лінійку адвансів(база,б-52,Ігнітор,Фактор,Біг бад, Овердрайв). Калмаг роблю сам.Все росте на ура.

Якшо накуреними руками не бадяжити компоти - то ,навіть, без траблів)

  • Джа Пре +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
4 hours ago, Michman said:

@MrSilverBullet @Sk1f @kotoamatsukami удобры у этого сайта на высшем уровне.... что говорить, если их даже поляки у них заказывают, с тем учётом что в ЕС адвансы и все остальные удобры дешевле чем у нас 

Я зараз гровлю на базі від флори, у мене б52 та калмаг + база

я би повністю лінійку їх взяв би, якби на початку розумів що мені буде потрібно) А то думав що буде достатньо лише бази спочатку)

  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
1 hour ago, Neverminder said:

Якшо накуреними руками не бадяжити компоти - то ,навіть, без траблів)

Ой, то не кажи, я вже збився з рахунку скільки л компоту я вилив в унітаз бо забув що намішав :giggling:

  • Джа Пре +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
1 hour ago, MrSilverBullet said:

А то думав що буде достатньо лише бази спочатку

Та бази то і достатньо) Ті всі стимулятори то діло таке, ніхто достеменно не знає на скільки % ти отримаєш покращення бо багато залежить від сорту, сємки, клімату, лампи і інших чинників. Просто якщо фінансово можеш позволити або є шиза на "їб*шу по максимум" то можна брати і пробувати) Я от перший раз набрав всю лінійку і поки ще хз що вийде)

  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
×
×
  • Создать...