Перейти к публикации
  • 0

Дівчина і трава


Вопрос

Народ, банальне питання. Як вламати дівчину на гров? Живу вже пів року. Вирощую в другому місці. Хочеться спільно і під боком тим більш в такий час. То що курю - ставлення нейтральне. Проблема з родаками які час від часу бувають. Посадити рослину піпец як хочеться:weedbush::upset:

Ви мене розумієте як натураліста гровера:)

 

  • Like +1 4

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Рекомендованные сообщения

  • 0
Только что, БенЛаден сказал:

Народ, банальне питання. Як вламати дівчину на гров? Живу вже пів року. Вирощую в другому місці. Хочеться спільно і під боком тим більш в такий час. То що курю - ставлення нейтральне. Проблема з родаками які час від часу бувають. Посадити рослину піпец як хочеться:weedbush::upset:

Ви мене розумієте як натураліста гровера:)

 

Я начал сначала с того, что можно помидорки салаты зелень свои делать, посадил а потом и кустик рядом, все вместе когда растет нитак потом сложно укатывать 

  • Like +1 4
  • Джа Пре +1 1

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

Я своей форумы показал,уже шарит норм,скоро работу отберет😂

  • Like +1 5
  • Confused 1
  • Джа Пре +1 6

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

А я уклав угоду: я кидаю бухати,але гровлю і долблю як хочу і скільки хочу:smile:

 

  • Like +1 7
  • Confused 2
  • Джа Пре +1 3

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
8 минут назад, Neverminder сказал:

А я уклав угоду: я кидаю бухати,але гровлю і долблю як хочу і скільки хочу:smile:

 

Це шантаж а ні угода)

  • Джа Пре +1 5

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
3 хвилини тому, sshkiper сказав:

Це шантаж а ні угода)

Нє,бро.Ось дивись:

- я не бухаю - грошей більше;

- я вирощую сам і не ношу гроші баригам.Грошей ще більше;

- я ,якшо перекурю, тихенько лягаю спати,а не влаштовую бухі вечорниці в трьох діях.

Профіт:smile:

  • Like +1 9
  • Джа Пре +1 3

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

якщо ти кажеш що родичі іноді приїжджають тоді треба їх теж уламувати, теща справа така, ніс свій скрізь засуне>))

  • Like +1 2
  • Джа Пре +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
51 хвилину тому, slimmy сказав:

якщо ти кажеш що родичі іноді приїжджають тоді треба їх теж уламувати, теща справа така, ніс свій скрізь засуне>))

Да у неї клюв а не ніс.

  • Like +1 1
  • Джа Пре +1 4

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
1 час назад, БенЛаден сказал:

Да у неї клюв а не ніс.

Це насправді дуже не просто, в нашому суспільстві особливо жінки 50+ просто прирівнюють гроверів до нарків кончених. І не рідко не важливо хто ти, як ти показував себе у минулому - з того моменту як та людина яка це ненавидить дізналася, то для неї ти вже ніхто тупий нарк)

З логікою мало хто друже в цьому плані, багато хто виправдовує алкоголь але трава для них це тільки для нарків і взагалі якщо куриш то ти дно вже апріорі 

Складно насправді і сумно, що живем в такому суспільстві що за таке хобі можна зловити суспільний осуд, що треба думати як зайти і домовитися із тими з ким живеш щоб він просто ну хоча б не крінжував і не здавав

Порадити нічого толком не можу, тому що я впорався із цим просто не впускаючи людей в своє життя, що досить категорично і наврядчи із такою установкою взагалі можна колись мати стосунки із кимось, якщо для 90% жінок вже факт самого куріння це стоп сигнал, а ще 7% якщо і приймають цей факт нейтрально, то з приводу гровінгу можуть бомбити. Бо не кожен хоче мати вдома цей ризик, а особливо коли сам не юзає. 

Тут чисто залежить все від людського фактора)

  • Like +1 4

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

@БенЛаден Салам бро :rasta_peace:

Расскажу рабочую схему, но не всё так быстро.....

Подойди к людям с медицинской стороны, сделай для начала рабочего РСО с добротной индики, намешай с кокосовым маслом, пусть больные места помажут, у многих варикозы и т.д....  эта тема реально рабочая, но много нюансов, если брать конкретно 100% вариант лечения маслом....

Пару месяцев или лет помажут, а там потом как нибудь покажешь из чего это масло делается, дак будут сами потом агитировать других, что Совок дезинформировал людей в теме с каннабисом )))

Я знаю одного учёного, занимается бактериями, очень толковый тип, а вышел я на него, так как мне рассказали что он людям помогает излечиться от тяжелых болезней с помощью бактерий, познакомились 5 лет назад, в одном селе жили, а в прошлом году я узнал, что он очень плотно изучает фито-каннабинойды....да изучает не только в теории а и на уверенной практике....

Бро в двух словах, я видел такое что в голове сложно представить, представь ты приезжаешь в какое то село, а там выходят бабы с дедами и рассказывают тебе что конопля помогает, а в месте с кисломолочными бактериями в обще лечат почти всё..... такое реально существует...

То у нас половина использует для кайфа, или как выше написали для подавления алкоголизма и эгоизма, а если реально медикал тему брать, то там люди о траве совсем по другому отзываются, как ниточка надежды )

 

  • Like +1 4

Українська Конопляна Асоціація (УКА) приєднуємось... https://uacanas.com  :  https://t.me/uacanas

 

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
1 година тому, Michman сказав:

многих варикозы и т.д.

Ти там як знав! О тут точно пійде мазь.

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
14 часов назад, sshkiper сказал:

Я своей форумы показал,уже шарит норм,скоро работу отберет😂

Мои только помидоры 🤬

  • Like +1 5
  • Джа Пре +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
1 час назад, БенЛаден сказал:

Ти там як знав! О тут точно пійде мазь.

Нууу, а тестю заїбаш зеленого дракона, скажи лечебна настійка)))

  • Джа Пре +1 3

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

Ещё на счёт алкоголя слышал басню, что если шишку на кинуть в бутылку вина на годик где-то, то вино станет немного ароматнее, с более психоделическим эффектом. А шишку можно будет даже ещё и подсушить и скурить))

Но на практике пока хз, только неделя как кинул пару шиш в бутылку проверить правда или нет)

  • Like +1 1
  • Джа Пре +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
2 години тому, Krystina сказав:

Мои только помидоры 🤬

 

IMG_8895.mov 16 \u041c\u0431 · 2 downloads

В мене вже була мисля боксом перекочувати і розпочати з помідорок та зеленні)

  • Like +1 3
  • Джа Пре +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
В 15.02.2024 в 20:31, БенЛаден сказал:

Проблема з родаками які час від часу бувають

З таким "клином" навіть не варто починати. Щоб потім собі голову не мастити, ой дурак, нащо, я за то хапався. Дівчина не жінка тим більше. Тут ще, треба розуміти, в кого який статус альфи і омеги. Бо, якщо на пташиних правах це все загалом, то краще свою таємницю приховати.

Абож, козирнути, що закон про легалайз був вже підписаний і з літа вступить в дію. А тобі там конче треба,  для розвитку мозку і зняття больового синдрому.

І на останок мусиш придумати, як все придумати без запаху. Бо тебе склянуть і виженуть, як зі штином в хаті не впораєшся)))

5 часов назад, VladIsLove сказал:

кинул пару шиш в бутылку проверить правда или нет)

Я бы все это всунул в ультразвуковую машинку и ускорил процесс "аннигиляции") Во всяком случае, с дубовой обжаренной щепой в спирту, это работается очень хорошо. То, что выделялось бы 20 лет, выделилось за 2 часа.  

  • Like +1 3

1747724098__1.gif.c92846b2f84aa19722026237ba305299.gif  click to-> 1451163337_punchautopngtxt.png.c6ac8feb97b43b26d186d8a96fe3cd46.png click to-> galery.png.496deca43d89f66db2f440504f907d7b.png

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
В 15.02.2024 в 18:31, БенЛаден сказал:

Народ, банальне питання. Як вламати дівчину на гров? Живу вже пів року. Вирощую в другому місці. Хочеться спільно і під боком тим більш в такий час. То що курю - ставлення нейтральне. Проблема з родаками які час від часу бувають. Посадити рослину піпец як хочеться:weedbush::upset:

Ви мене розумієте як натураліста гровера:)

 

Ніяк Бро. Це в твоїх інтересах. Якщо ви завтра розбіжитесь, то виявиться, що є чужа людина, яка знає, що ти вирощуєш удома коноплі. Причому не просто людина, а людина, яка на тебе швидше за все скривджена. Зрада буде потім не слабка в тебе і ти сто разів пошкодуєш, що вона дізналася. Інша справа, коли телиця з якою ти прожив уже 10+ спробувавши шишла повисла тобі на шию почала просити тебе сама, щоб загрозити і курити потім разом. Допустимо я знаю точно, якщо я розбіжуся зі своєї зради у мене не буде і стукати вона не стане ні за яких умов, тому що сама теж постійно роститиме, зі мною чи без мене. Ну чи нехай не обов'язково щоб сама любила цю справу, але принаймні щоб ваші відносини тривали довго і вариків "розлучення" не було б взагалі.

  • Like +1 4

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
7 часов назад, Деменция-онлайн сказал:

яка на тебе швидше за все скривджена.

ображена. 

 

 

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
20 годин тому, ХаПаZz сказав:

бы все это всунул в ультразвуковую машинку и ускорил процесс "аннигиляции")

Да ти чітер)) я то нагрівом спирту так робив до 50с на кілька днів. Щоб отримати віскарик))

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
11 година тому, Деменция-онлайн сказав:

Ніяк Бро. Це в твоїх інтересах. Якщо ви завтра розбіжитесь, то виявиться, що є чужа людина, яка знає, що ти вирощуєш удома коноплі. Причому не просто людина, а людина, яка на тебе швидше за все скривджена. Зрада буде потім не слабка в тебе і ти сто разів пошкодуєш, що вона дізналася. Інша справа, коли телиця з якою ти прожив уже 10+ спробувавши шишла повисла тобі на шию почала просити тебе сама, щоб загрозити і курити потім разом. Допустимо я знаю точно, якщо я розбіжуся зі своєї зради у мене не буде і стукати вона не стане ні за яких умов, тому що сама теж постійно роститиме, зі мною чи без мене. Ну чи нехай не обов'язково щоб сама любила цю справу, але принаймні щоб ваші відносини тривали довго і вариків "розлучення" не було б взагалі.

Ну бро курити вона точно не буде. На рахунок розбіжемося то навряд, хіба щось серйозне буде. То що вирощую гербарій то так знає. 

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

Не по темі допису, але як же приємно бачити українську на форумі. Давно тут не був ♥️

  • Like +1 8

 

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

@legalusa дерусифікуємось потроху. 

А от тим хто рулить сайтом треба ще трішки попрацювати. Бо навіть обравши українську мову для джафоруму - багато що все-одно залишається руснявою. 

Таке собі ... 

image.png.92eaebe4d5d5db8b281fd8ed32da64ab.png

  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

.

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
В 15.02.2024 в 21:46, Neverminder сказав:

Нє,бро.Ось дивись:

- я не бухаю - грошей більше;

- я вирощую сам і не ношу гроші баригам.Грошей ще більше;

- я ,якшо перекурю, тихенько лягаю спати,а не влаштовую бухі вечорниці в трьох діях.

Профіт:smile:

ти апасний тіп)))))

  • Джа Пре +1 3

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
26 хвилин тому, jumbojet сказав:

ти апасний тіп)))))

:giggling:

  • Джа Пре +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

Бро, я своїй бувшій дав якось подивитись фільм "супер трава" , провів лекцію щодо медичного застосування і користі, і хоч вона і не могла фізично курити , коли я їй заїбенив "веселе печиво" з підгону другана(мішечок тріму), вона була в захваті і дала добро. А коли при тому через час тотально зав'язав з бухлом, в неї взагалі питання відпали. Єдині її умови були це не барижить, не роздавати(бо то паліво)  і щоб не смерділо вдома...

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
×
×
  • Создать...