Топ Гроверов
-
во всех областях
- Все области
- Комментарии
- Записи блога
- Комментарии блога
- Видео
- Комментарии к видео
- Записи
- Комментарии к Запись
- Запись отзывов
- Записи
- Комментарии к Запись
- Запись отзывов
- Темы
- Сообщения
- Изображения
- Комментарии к изображениям
- Отзывы к изображению
- Альбомы
- Комментарии к альбому
- Отзывы к альбому
- Комментарии в профилях
- Ответы в профилях
-
Пользовательская дата
-
Всё время
октября 18 2009 - июня 27 2026
-
Год
июня 27 2025 - июня 27 2026
-
Месяц
мая 27 2026 - июня 27 2026
-
Неделя
июня 20 2026 - июня 27 2026
-
Сегодня
июня 27 2026
-
Пользовательская дата
18.02.2024 - 18.02.2024
-
Всё время
Популярные публикации
Отображаются публикации с наибольшей репутацией на 18.02.2024 во всех областях
-
10 баллов
-
если это не твёрдое для тебя значит я вообще не чего не понимаю)4 балла
-
4 балла
-
36 днів від каски. Вважаю що зацвіла. Сьогодні вже дав базу для цвіту(сенсі коко від АД) 800ррм. Полив два рази на добу...4 балла
-
4 балла
-
Всем привет бразы) Бро Кактусс прекрасный человек и профессионал своего дела! В прошлом помню он мне 3 сезона подряд бесплатно давал орехи высочайшего качества (он тогда только начинал как бридер) Вообщем берите много и без опаски!)4 балла
-
3 балла
-
нормас) тепер набирайся сил і терпіння і все буде ок а пш перфект крануху важко рівняє) найкраще це працює на осмосі і на дощовій воді3 балла
-
3 балла
-
Не по темі допису, але як же приємно бачити українську на форумі. Давно тут не був ♥️3 балла
-
3 балла
-
Из альбома: Micro
Blue Mango від errors-seeds.com.ua , 3 л. коко з Епік-а, удобряхи Flora series від @GreenPowerINua(https://greenpower.in.ua), схема GHE. Відмінний сорт. На смак насправді відчуваються нотки манго, та загалом смак насичений фруктовий. Ефект як у Блудрім. Визріває дуже швидко, знімав пробу на 40-50 дні то навалювало добряче. Зараз це мабуть самий насичений маслами сорт який у мене є/був, через вапорайзер випарюється дуже довго. При тому що шш вже пролічені 3-4 місяці. Будуть у наявності ще замовлю, а так була тільки одна семка з далекого вересня 19го року. Всім раджу спробувати! Особливо поцін3 балла -
Вітання форумчани, MamaIndika береться за старе. Отже хатинка Royal Room 60/60/160 Вона зі мною вже три рочки, люблю її всім серцем. Міцний каркас, стійкий, шито файно. Сонцезамінник mars hydro TS600 Кокосій - Plagron Cocos 70/30 Perlite вазон - air pot 12,5l Вентиляція - вугільний фільтр, витяжка і дувчик. Охоронна система - хутряний кєнт і гном з юска ну і жителька - Fust Buds Orange Sherbet (від магазину @Barabashka69) цього разу пророщувала новим способом2 балла
-
Корочі Переїхала мала в великий горщик. Коріння довге відростила, але ще тоненьке. Заправила кокос по 2мл/л А і Б (за порадою @BlueberryMuffin). 5 літрів води, 860 ппм, пш показує 7, але я би не вірила цьому китайському метру. Формула пш перфект, будем вірити шо так і є. Пролила до дренажу, не міряла його, бо коко був порожній, того сенсу нема. Під коко пінопласт.2 балла
-
Скоріш за все. Як то кажуть, хуйня трапляеться, тим паче коли не гровиш більше двох років. Сподіваюсь, ця мала живуча сучка 🙏2 балла
-
вонв на 100вт? тоді 100% нижче, 30 см , обдув рослини і поїхали2 балла
-
2ml/л бази (по 2мл/л A i B) крануху відстояти треба попередньо хоч кілька годин пересадиш подивись як рослина себе чухати буде , думаю лампу треба нижче трох2 балла
-
експерти зараз нарадять тут 5й день , ви хотіли щоб тут кіло шиш вже було ? вона тільки кореневу починає розвивати Дай спокій рослині, на ніч пшикай яка відстань до лампи ? і на майбутнє , автікі відразу в нормальний горшок , звідки ця дибільна мода на стаканчики пішла2 балла
-
2 балла
-
2 балла
-
@ХаПаZz имелось ввиду что не важно в чём растёт хоть в земле хоть в роквеле если свет норма и корм то и плотность будет а не вата1 балл
-
Побачів Fast думав фотік) А раз автомат тоді треба садити в великий горшик...1 балл
-
Репорт на жаль не з першого дня, але що маємо то маємо ( 18 день ) Оборудка: ProBox ECOPRO 40x40x160 Quantum Board Samsung LM301H 120W ВЕНТС 100 КВАЙТЛАЙН ДУО Вугільний фільтр Пара кулерів від пк 2 IP камери ( але поки хз хочу я їх монтувати в бокс чи ні) Кокосовий субстракт Комплект добрив Coco Kit від @AlexSteel + PH Down та PH Up TDS метр PH метр Декілька гроу бегів на 5л Вирощуємо взагалі 3 рослини від це: Auto Northern Lights Feminised Gold Auto Northern Lights Feminised Gold (надалі каліч)1 балл
-
1 балл
-
1 балл
-
1 балл
-
1 балл
-
1 балл
-
16.02 (10 днів від каски) З рослинами начебто (на мій нубський погляд) все добре, піздують шо дурні, з кожної годиною підростають. Волога тримається на 65-70 стабільно. Температура 21-23гр. Також сьогодні пересадив purple lemonade 💜🍋 у тару на 10л землі, алмікс біобіз, пролив до дренажу його. (Він був як запасний на випадок якщо хтось не проросте, але вирішено лишати його теж.) Світло 20/4, у темряві даю б52 1мл/л по листу. Скоріше за все буду на днях вже пробувати LST, не вмію звісно, але начебто по сусідним репортам все досі легко. Трішечки загального виду:1 балл
-
1 балл
-
1 балл
-
1 балл
-
Але ростЕ досить непогано, закинув фото собі в галерею спеціально, пара авоматів під 24/0, які я до того ж гнув постійно та безпощадно дефоліював на вегетації (автіки!) А враховуючи що це перший досвід, можна сказати, що графік світла 24/0 таки має місце на життя, але то як виключення (в моєму випадку занизька температура в боксі) і в ідеалі звісно ніч повинна бути, щоб все як в природі.1 балл
-
@Яр13Понакуру - то что надо!!! Вчера сделал две маленькие - накрыло как в первый раз!))) Ну почти как в первый...) Так что травка получилась что надо. Для веселого-рабочего состояния можно давать пол маленькой баночки, оставаясь в сознании открывать чакру творческого потока. На вкус горьковата, на выходе - елочки. Пахнет целой палитрой от запаха шишек до кошачьего туалета))) Кристаллами покрыта вся, даже стебли.1 балл
-
День 66 Пролив 1.5 л. компота (4.6 мл Коко + 2 мл Мікро ) - PH 6.0 > Ppm 1050 Дренаж 500 мл PH 6.5 > Ppm 560 День 67 Пролив 1.4 л. компота (4.6 мл Коко + 2 мл Мікро ) - PH 6.0 > Ppm 1050 Дренаж 600 мл PH 6.5 > Ppm 470 Фото 67 дня вечором А паахне як Центральне стебло1 балл
-
Трохи фото 58 дня Знизу поскидала листочки Хлопці переймаюсь через те що це може бути пліснява, що думаєте ?1 балл
-
Дякую за посилочку, вже обробив рослину.1 балл
-
День 29 Пролив 1 л. компота (1.2 мл Коко + 1 мл Мікро на літр води) - PH 5.7 > Ppm 442 Врубив на лампі UF+IR світло. Буду спостерігати, рослинка наче вже добре підросла і думамю спроможна вижити після всіх моїх викидонів. Вихід 200 мл 6.3 ph > ppm 530 Встановив крапельний полив, радий як слон що не треба стояти як краб і поливати рослинку по колу. Запіндюрив води і вона по троху побігла. Все куплялось в місцевому епіцентрі, часу на спороду було витраченно меньше 15 хвилин. Такі діла і декілька фото.. Потроху капає Загальний виг1 балл
-
Все добренько, дякую друже! Трохи по часу не встигаю. Дім-праця зараз але записи веду. Пушиться по троху ) Мамці скидував що вирощуваю, так вона вже претендує на пару грамів1 балл
-
День 23 Нічого не робилось окрім цих кончених ведер, але наразі зробив те що мені подобається +- як ітог, зламав 2 ведра по 35 грн йомайо День 24 Вхід 1000 мл води з бадягою (0,8 мл Коко + 0,6 мл Мікро на літр води) - PH 6 > Ppm 420 Вихід 300 мл водички - PH 6.5 > Ppm 550 День 25 Сьогодні нічо не буде робитися, кокос вологий, рослинка пьє по троху. Лопушиться капець Термометр від сяомі крутий, показує місячну вологість та температуру і все в в нормі Мінімум вологості 50% - максимум 77% Температура 23.1 -30.21 балл
-
День 20 Нічого не робилось, провірив рослинку та пересадив тормоза та каліча в аут на повільну смерть або розвиток до 5г з куста День 21 Вхід 600-740 мл води з бадягою (0,8 мл Коко + 0,6 мл Мікро на літр води) - PH 5.9 > Ppm 410 Вихід 350 мл водички - PH 6.7 > Ppm 680 Також не може не радувати система авто-скидання дренажу. Інженерно авторська робота доречі , тому як розумію що з часом буде дуже проблематично забирати з під горщика дренаж, зробив одразу вивід в іншу тару. Візуально стала трохи більша вшир, поки що світло залишу на 80% діме1 балл
-
День 19 Вхід 700 мл водички + 0,8 мл Коко + 0,6 мл Мікро - PH 6.1 > Ppm 416 Вихід 300 мл водички - PH 7 > Ppm 750 + досипав кокосу до краю ( буферезований ) + думаю трохи додати світла, на дімері виставив 70% без включеного Інфо червоного та УФ. Також тимчасово відказався від LST тренувань, думаю ще рановато для неї, нехай набирає масу Доречі запашок вже такий гарненький відчуваєтся коли бокс відкриваеш, без вугільного фільтру була б габела. Хлопці ледо-води, підскажіть ще будьласка по світлу, я так розумію вмикати IR на цвітінні а UF коли1 балл
-
Типа сам и тестил.Я просматривал наверно все темы и коментировал(если не почистили) в ауте.1 балл
